4. 12. 2023
Mimoradna Doprava Z Hk Page 0012

Na vinobraní není nutné jezdit vlastním vozem

Vinobraní na Kuksu, které se letos uskuteční v sobotu 14. září, navštěvují tisíce lidí. Královéhradecký kraj jim nabízí možnost dostat se na místo pohodlně veřejnou dopravou. Posílí spoje a přidá i mimořádné přímé spojení.

„Mimořádné spoje budou v následujících dnech zaneseny na portálu IDOS, aby si cestující mohli najít spojení s přestupem z různých míst. Na všech spojích bude platit tarif IREDO. Při cestování veřejnou dopravou odpadne jízda v kolonách, hledání parkovacího místa i domluva na tom, kdo bude z vinobraní řídit,“ říká první náměstek hejtmana Martin Červíček odpovědný za oblast dopravy a silničního hospodářství.

Posílené budou spoje z Hradce Králové, Trutnova, Jičína, Náchoda a Rychnova nad Kněžnou a navíc k nim přibydou mimořádné spoje z Broumova nebo Červeného Kostelce. Navíc na spojích z Hradce Králové pojede v konkrétní čas více autobusů, takže lidé se nemusí obávat jejich přeplněnosti. Odjezdy z a do jednotlivých směrů a také přehled posílených spojů z Hradce Králové najdete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

P1330974 Previous post Hradecký tým se poprvé v Champions Hockey League 2019/20 představil na domácím ledě, a to proti Cardiff Devils z Walesu, který hraje Britskou hokejovou ligu
P1340684 Next post Mountfield HK těsně podlehl v Champions Hockey League švédské Frölundě Indians 3:4