Hradec Králové – MINT Market, oblíbené trhy s autorskou módou, šperky a designem, se vrací do Hradce Králové. V sobotu 21. května od 10 do 17 hodin vyroste na Smetanově nábřeží před Náplavkou více než padesát stánků malých, lokálních a nezávislých tvůrců.

Pořiďte si svěží jarní módu, designové doplňky, oblečení pro děti, hračky, šperky, kabelky, pásky a boty, bio kosmetiku a stovky dalších originálních výrobků přímo od jejich autorů. Chybět nebudou ani vybrané delikatesy. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Za MINT Marketem stojí parta lidí, kteří eventy pořádají přes deset let. V současné době ho úspěšně provozují od Ostravy až po Plzeň, přičemž počet nových lokalit neustále roste. Trhy jsou známé svou přátelskou uvolněnou atmosférou a širokým sortimentem originální ho zboží, většinou ruční nebo řemeslné výroby, s vysokým zastoupením současných trendů, jako jsou například fair-trade, eko, bio, zero waste nebo upcycled. Návštěvníci často ocení osobní přístup a přímý kontakt s výrobci. Designeři zase rádi využijí příležitosti prezentovat svoje výrobky širokému publiku, aniž by tomu museli věnovat všechen svůj čas nebo prostředky. “Podpora malých a lokálních značek je od samého začátku jednou ze základních myšlenek našeho projektu”, dodává principálka Lenka Kolářová.

Seznam prodejců, aktuality a bližší informace najdete na webu https://www.mintmarket.cz/cs/trh/hradec-kralove-6 ve Facebookové události https://www.facebook.com/events/1141301133371311 a také na www.instagram.com/mintmarket.cz.