19. 5. 2024
Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1

Mountfield HK si v Generali Česká Cupu vede skvěle, zítra ho čeká další derby s Pardubicemi

Pohár začal 4. srpna a končí 22. září. Účastní se ho 14 týmů z Tipsport extraligy a 2 týmy z Chance ligy. Pohár je rozdělen na 4 skupiny po čtyřech mužstvech ve skupině.  Hradeckým Lvům se zatím v poháru výborně daří, ve skupině C jim zaslouženě patří 1. příčka. Mají za sebou vítězné zápasy proti Olomouci 5:2, proti Brnu 2:0, v prozatímním posledním 3. kole porazili Pardubice na jejich ledě 1:0. Zítra je čeká čtvrté kolo na domácím ledě opět proti Pardubicím.

Před zítřejším zápasem hodnotil poslední zápas s Pardubicemi obránce Petr Zámorský : „Jsme za toto vítězství rádi, chceme vyhrát každý zápas a hokej přináší i taková vítězství jako je to poslední 1:0“, dále pokračuje „První polovinu zápasu byli pardubičtí velmi nepříjemným soupeřem, museli jsme bránit náš jednogólový náskok což, se nám podařilo a i taková výhra se počítá. Tento zápas byl pro nás další výzvou naučit se hrát pod tlakem.“ A jak Petr Zámorský vidí zítřejší šance hradeckého týmu ? „Chceme jít do zápasu s jasným cílem vyhrát a věci, které nám v posledním zápase moc nešly, tak vylepšit“.

Mountfield HK má jasné organizační pokyny k domácím zápasům:

Z důvodu vládních nařízení je kapacita ČPP Arény pro utkání Generali Česká Cupu i nadále značně omezena (více v článku zde). Ochozy jsou rozděleny do tří sektorů, z nichž každý má svůj vlastní vstup i zázemí a od ostatních je úplně oddělen. Návštěvníci se musí bezpodmínečně pohybovat jen ve svém vymezeném sektoru.

Sektor na stání je uzavřen, na tribunách jsou diváci povinni obsadit pouze každou druhou řadu a každé druhé sedadlo bez ohledu na rodinné či jiné vazby. Každý z přítomných diváků musí mít navíc nasazenou roušku, šátek či jinou ochranu dýchacích cest. Návštěvníci by se neměli shlukovat a pokud možno mezi sebou dodržovat dvoumetrové rozestupy.

Kapacita každého ze tří sektorů je 250 osob, vstupenky si mohou přednostně vyzvedávat permanentkáři pomocí tohoto odkazu. Pokud kapacita vyčerpána nebude, zbylé vstupenky budou uvolněny do volného prodeje zítra 13. srpna ve 13:00 za jednotnou cenu 150 Kč. Klub Mountfield HK se omlouvá fanouškům za vzniklé komplikace a zároveň je prosí, aby v zájmu bezpečnosti své i ostatních přítomných všechna uvedená pravidla dodržovali.

Týmy zúčastňující se Generali Česká Cup:

Skupina A : HC Sparta Praha, Rytíři Kladno, ČEZ Motor České Budějovice a HC Škoda Plzeň)
Skupina B : HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav a HC VERVA Litvínov
Skupina C : Mountfield HK, HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc a HC Kometa Brno
Skupina D : HC Oceláři Třinec, PSG Berani Zlín, HC VÍTKOVICE RIDERA a HC ZUBR Přerov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2020 08 11 5 Previous post Dopravní policie na Náchodsku posílí – starosta o tom debatoval s policejním prezidentem a krajským policejním ředitelem
Architecture 3173357 1280 Next post Podpora na demolice budov v sociálně vyloučených lokalitách: přínosy jen minimální a peníze i na demolice mimo vyloučená území