19. 5. 2024
Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1

Mountfield HK dnes čeká druhé čtvrtfinále proti Třinci, v prvním duelu podlehl vysoko 1:7

Ve čtvrtfinále play off Generali Česká Cup podlehl Mountfield HK v pondělí 24.8. na domácím ledě týmu HC Oceláři Třinec 1:7. Za smolným utkáním se s námi ohlédl útočník Mountfieldu HK Jakub Lev.

První třetina zápasu přinesla velmi svižný hokej se spoustou šancí, kde bylo však zcela jasně viditelné, že hostující Třinec svého soupeře přehrává. Po jejím ukončení odcházeli týmy do šaten za stavu 3:1 ve prospěch třineckých hokejek. Ve druhém dějství tlak třineckých ještě více zesílil a hradečtí jen bezmocně sledovali jak do jejich svatyně přibyly další tři góly na 6:1. Třineckým se doslova dařilo na co sáhli. Poslední  třetina přinesla branku již jen jednu, ale opět  třineckých hokejek. Po konci utkání tak svítilo na ukazateli skóre 7:1 pro HC Oceláře Třinec. Mountfiled HK zažil bohužel naprostý debakl, obrana působila velmi často ospale a totéž se dá říci i o výkonu Marka Mazance.

Dnešní odveta čtvrtfinále bude pro hradecké na třineckém ledě nesmírně těžká.

Smolný zápas s námi hodnotil domácí útočník Jakub Lev:

„Byl to doslova zápas blbec, dostali jsme do branky sedm kusů. Musíme na to zapomenout a dnes předvést naprosto jiný výkon. Je nám jasné, že Třinec je špičkový tým, bohužel nám hned v první třetině gólově odskočili a pak jsme dostali hodně gólů a nebyli jsme schopni na to odpovědět. Dnes do Třince jedeme odčinit to co jsme předvedli na domácím ledě, budeme se snažit vyhrát”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zmj 3 1200x628 Previous post Zažít město jinak aneb Nádech pro Pražské Předměstí
Vchk 1 Next post Velká cena Hradce Králové slibuje hvězdnou účast