19. 5. 2024
Escape Cover

Mladá švýcarská kapela Sinplus představuje první singl a videoklip Escape z připravovaného studiového alba

Švýcarské bratrské duo Sinplus se vrací s novou nahrávkou, která je pro ně znamením nového začátku. „Singl “Escape“je o kladení si otázek. Je o opuštění komfortní zóny, protože jste řízeni touhou objevovat a chtít pro sebe víc. Někdy musíte riskovat, vkročit do neznáma a opustit své pohodlí. Je to asi nejosobnější skladba, kterou jsme zatím napsali.“

Po vydání svého minulého alba “This Is What We Are”, se Sinplus vydali novou cestou, která se vrací k jejich hudebním kořenům. Rok 2019 byl velice emotivní a intenzivní a přinesl spoustu změn.“Nějak jsme se zasekli a už nepociťovali svobodu, kterou umělec potřebuje ke skládání a vyjádření se.” Ještě než se vydali do Nashville, kde chtěli najít ten nejlepší sound, rozhodli se odjet do Kalifornie vstřebat atmosféru západního pobřeží. Dnes oba bratři vytvářejí svou vlastní směs alternativního rocku, melodických a chytlavých kytarových riffů a break-beatů a jsou odhodláni stát se součástí rockandrollové revoluce.

Singl „Escape“ produkoval na cenu Grammy nominovaný JT Daly v Nashville a míchal držitel Grammy Wez Clarke v Londýně. „S TJ jsme si ve studiu užili hodně srandy a v singlu je to slyšet. Vždycky jsme měli rádi silné kytarové riffy a svěží, těsné rytmy a tak… a toto je výsledek.”

Videoklip ke skladbě Escape kapela představila 8. května a je předzvěstí nového alba kapely Sinplus, které vyjde v říjnu 2020. Na videoklip se podívejte zde:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=2owO0er5M64&feature=emb_logo”]

“Poselství skladby ESCAPE je prosté; nekonečné hledání energie, která vás motivuje, postrkuje vás k překračování vlastních limitů.“ A to je to, co znázorňuje obal. „Chtěli jsme něco, co bude představovat význam úniku, ale v jeho nejčistší formě – kreativní a odvážné.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1462727107 1249981 Previous post Školy mají zájem o vizualizéry, kraj je získá pomocí dárcovského programu
The Czech Crown 3980871 1280 Next post Nouzový stav už stál rozpočty sociálních služeb více jak 41 milionů korun