Plzeňsko – Letošní mikulášský koncert připravuje kapela The Tap Tap na 6. prosince, a i tentokrát se rozhodla vyzkoušet úplně nové prostory. Po Státní opeře,  Foru Karlín, Divadle na Vinohradech a KD Barikádníků v Praze se stejně jako loni rozhodli vydat mimo hlavní město. 

Tentokrát se Mikulášská s The Tap Tap uskuteční v prostředí varny pivovaru Bizon v Čižicích kousek od Plzně. Na tento ročník si The Tap Tap  připravili velké překvapení. V průběhu koncertu zazní poprvé zcela nová skladba „Basa“. Ta vznikla přímo na tělo basákovi kapely Honzovi Polákovi a za jejím vznikem stojí démonický Řezník a ďábelská autorská dvojice Schyzo & Kayle.

Rapper Řezník se objeví i v roli Mikuláše a dlouholetý přítel kapely Xindl X ztvární anděla s řádně impregnovanými perutěmi. Letošní Mikulášskou bude vedle dvorního moderátora a jednoho ze zakládajících členů kapely Ladislava Angeloviče i tentokrát provázet přední český žurnalista Jindřich Šídlo.

Koncert začíná v 18:00 hod a živý stream bude vysílán prostřednictvím FB profilu kapely. Vstupenky na něj jsou k dispozici v předprodejní síti Goout.net