22. 4. 2024
Viber Image

Městské informační centrum v Náchodě od 27. 4. otevřeno

V pondělí 27. dubna 2020 od 9 hodin bude obnoven provoz Městského informačního centra na Masarykově náměstí. Návštěvníky prosíme o dodržování bezpečnostních pravidel o ochraně zdraví, které jsou v provozovně do odvolání nastaveny.

Pracovnice  infocentra připravily vše tak, aby bylo již zítra možné otevřít pro veřejnost, zároveň však prosí návštěvníky o shovívavost při vyřizování požadavků – v jednu chvíli lze v infocentru obsloužit pouze jednu přítomnou osobu.

Pro zajištění bezpečnosti návštěvníků i personálu je na prodejním pultu umístěno ochranné plexisklo. Současně mohou být v infocentru přítomné max. 2 osoby (prosíme návštěvníky, aby dodržovaly rozestupy).

K dispozici je samozřejmě dezinfekce a propagační materiály včetně pohlednic bude vydávat pracovník IC (prosíme nerozebírat ze stojanů).

Po nezbytně nutnou dobu také nebude zatím k dispozici dětský koutek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Klicperovo Divadlo Nove Logo 00 810x554 Previous post Podkroví Live Klicperova divadla vstupuje do šestého týdne vysílání
Ministerstvo Práce A Sociálních Věcí Logo Next post Ministryně Maláčová navrhuje plán rozvolnění opatření v sociálních službách zavedených kvůli pandemii COVID-19