Litoměřice – Město se na jeden červnový den proměnily v epicentrum rodinné zábavy. Střelecký ostrov hostil 15. června Bezva Fest, který se rychle stal jedním z největších rodinných festivalů v České republice. Tisíce návštěvníků přilákalo slibem pestrého programu a bohaté nabídky aktivit pro všechny věkové kategorie.

Festivalový areál byl rozdělen do více než 20 tematických zón, kde každá nabízela unikátní zážitky. Od nejdelší nafukovací překážkové dráhy v ČR, přes minizoo až po závody batolat, bylo jasné, že Bezva Fest myslel na každého. LEGO herna, Mattel zóna s panenkami Barbie a autíčky Hot Wheels, a Haribo zóna s bonbony byly jen třešničkou na dortu.

Imgp4562 Fotor

Hudební scéna nezůstala pozadu, s vystoupeními takových jmen jako Leoš Mareš, Ben Cristovao či Lollipopz. Edukační zóna Bezva Edu a charitativní stánky přinesly i momenty pro rozšíření obzorů a podporu dobrých věcí. Ať už šlo o relaxaci v chill zóně nebo poznávání nových technologií ve game zóně, Bezva Fest nabídl každému něco.

Festival ukázal, že může být nejen místem zábavy, ale i vzdělávání a podpory komunity. S úspěchem spojil rodiny a dal jim možnost společně prožít den plný smíchu, hudby a nových poznatků. Bezva Fest Litoměřice 2024 byl skutečně bezva!

Imgp5020 Fotor

Další fotografie naleznete ZDE.