7. 12. 2023
Screenshot 10

Linka bezpečí: Neziskovka roku 2019!

Linka bezpečí, největší a nejdéle fungující celostátní krizová linka pro děti a mladistvé do 26 let, se stala podruhé Neziskovkou roku.

V úterý, 14. Ledna 2020 se v prostorách Malostranské besedy konal sedmý ročník ocenění pro české neziskové organizace, který vyhlásila Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS). Titul Neziskovka roku 2019 obdržely nejlépe vedené organizace ve třech kategoriích (malá, střední, velká). A právě v kategorii velkých neziskových organizací byla vítězem vyhlášena Linka bezpečí.

„Velice si tohoto ocenění vážíme a jsme rádi, že nejsme vnímáni jen jako pomáhající organizace, ale jsme oceněni i za způsob řízení, nakládání s veřejnými zdroji a zdroji dárců. Titul Neziskovka roku získáváme již podruhé a je pro nás zároveň motivací Linku bezpečí stále rozvíjet a zajišťovat tak komplexní krizové služby pro děti,“ uvedla ředitelka Linky bezpečí, Soňa Petrášková.

Titul Neziskovka roku dostávají podle organizátorů nejlépe vedené organizace. Ocenění má zviditelnit kvalitní práci spolků či společností s profesionálním řízením. Hodnocení provádějí experti z firem, úřadů i neziskového sektoru.

Pro Linku bezpečí je to již druhé ocenění titulem Neziskovka roku. Prvotně se tak stalo v roce 2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Southern Avenue Credit David Mcclister 04 Previous post Southern Avenue na pražském koncertě v dubnu v LMBaru podpoří The Youniverse
Oil 3629119 1280 Next post Průmyslová produkce po pěti letech růstu mírně klesla