21. 2. 2024
P1320516

Léto s Blaníkem v Hradci Králové

Akce populárního Rádia Blaník se v Hradci Králové uskutečnila ve středu 14. srpna před Kongresovým centrem Aldis. Všechno na plno vypuklo v 17:00 hodin. Rádio Blaník si do Hradce Králové přivezlo zajímavý program s exkluzivními interprety.

Po úvodním zahájení ze strany moderátora Blaníku na jeviště vystoupal nestor populární hudby Stanislav Hložek. Publikum skvěle rozproudil hity jako : “Krejčí”, “Holky z naší školky” a “Život je rváč”. U poslední jmenované skladby neopomněl vzpomenout na její vznik. “Za vznikem písně nestojí nikdo jiný než Michal David. Ten se jí chopil se svou vervou a udělal z ní nejen hit, ale také píseň známou z filmu – Slunce seno a pár facek” s úsměvem publiku vyprávěl Stanislav Hložek.

[su_youtube url=”https://youtu.be/xLUscWiBaoA”]

Po jeho vystoupení jsme ho požádali o rozhovor.

Ahoj Stando jak se ti na akci s Blaníkem v Hradci Králové zpívalo a líbilo?

Ahoj. V Hradci Králové se mi vždycky zpívá dobře, já mám Hradec opravdu moc rád a vždycky jsem tady zažil krásná vystoupení. Lidi byli vždycky i dnes tady úžasní, zpívali se mnou a  to je pro mě ta radost. 

To nás určitě těší. A co Standa Hložek a druhá polovina roku 2019 a výhled na rok 2020?

Za nějakou chvíli budu míst křest své knížky. Budu hrát opět v Mušketýrech, máme asi deset představení v Praze v Divadle Broadway, no a pak pro mě klasiky bud hrát a  zpívat na vzpomínkových koncertech, například Ivety Bartošové v Lucerně. Dalším zajímavým  koncertem bude koncert k 80 tinám Josefa Laufera. 

Před dalším vystoupením se konali soutěže o pěkné ceny, například CD Rádia Blaník „20 LET HEZKY ČESKY“, kloboučky, klíčenky a další dárkové předměty, například v poznávání melodií a písní z filmů či pohádek.

Po Stanislavu Hložkovi přišla na pódium královna muzikálů Monika Absolonová. A spustily se písně “Lásko Má, Já Stůňu”, “Teď královnou jsem já” a další. 

Monika Absolonová si po každé písni zasloužila právem velký potlesk.

Během celého odpoledne až do 22té hodiny kdy akce končila si mlsné jazýčky mohly na akci zakoupit spoustu různorodých dobrot  sladkých i slaných. Určitě zajímavou příjemnou záležitostí bylo prvních 100 porcí grilované šunky Le&Co a prvních 100 piv Ferdinand grátis!

O večerní vystoupení se postaral Janek Ledecký. V doprovodu kapely a vokalistek s nezbytnou kytarou na krku nechal zaznít mimochodem písničky “Proklínám”, “Na ptáky jsme krátký” a další.

Příjemný zpestřením bylo na akci STUDIO RÁDIA BLANÍK, kde si  návštěvníci mohli vyzkoušet práci blanického moderátora nebo reportéra. 

Nejen hradečtí návštěvníci akce si pochvalovali příjemné odpoledne se skvělou muzikou a Rádiem Blaník! 

Fotogalerie: https://fletch.rajce.idnes.cz/Leto_s_Radiem_Blanik_v_Hradci_Kralove/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

69248995 2966338883381673 7803756878759985152 N Previous post Fotbalisté Hradce Králové se v rámci 5. kola Fortuna: Národní ligy představili v Třinci.
Img 0214 Next post Ludvík a Dáša se musí hýbat – náchodským medvědům se změnilo krmení