19. 5. 2024
Ed556c8e 6d02 49f6 995d A516c1645d5f

Letní koupaliště Flošna v Hradci Králové se připravuje na svou čtrnáctou sezónu

Hradec Králové – Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel letního koupaliště Flošna, se začíná připravovat na nadcházející sezónu. S tou přichází již tradiční změna ceníku vstupného a služeb. Vedle toho se ale návštěvníci budou moci těšit na zasloužené změny, kterými budou třeba nové herní prvky v areálu nebo rozšíření odpočinkové zóny. Samotné zahájení sezóny bude zahájeno s ohledem na počasí, s nejvyšší pravděpodobností v květnu, jako tomu bývá nejčastěji.

vý ceník na sezónu 2023 schválila v tomto týdnu rada města. „Téměř každý rok navrhuje správa nemovitostí úpravu cen služeb a vstupného pro nadcházející sezónu na letním koupališti Flošna. Reaguje tak na vývoj inflace a nárůst cen nákladů,“ uvádí náměstek primátorky pro oblast městského majetku Pavel Vrbický. V novém ceníku jsou částky navýšeny v průměru o 15 %. Naopak některého druhy vstupného se nemění vůbec. „To se týká například nočního koupání nebo vstupného pro děti do výšky 120 centimetrů, které mají i nadále vstup zdarma,“ doplňuje náměstek Vrbický.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Základní vstupné pro dospělé na celý den je 190 korun, s čipovými hodinkami 165 korun. Děti, které jsou vyšší nad 120 cm a věkem do 15 let, dále studenti do 26 let, senioři nad 62 let, držitelé průkazů ZTP a ZTP/P budou za celodenní vstupné hradit 150 korun bez čipových hodinek, s hodinkami 125 korun. Nižší vstupné pro všechny kategorie platí odpoledne po 16. hodině. Rodiny s minimálně dvěma dospělými a jedním platícím dítětem mají slevu 10 %.

S nastávající sezónou se mohou návštěvníci těšit i na novinky v areálu. Čeká je zvětšení zastíněného prostoru u dětského bazénu, které bude dvojnásobně větší a vymění se i jeho konstrukce. Upravena bude plocha pro umístění stolu na stolní tenis. Nejvíce novinek se ale dotkne těch nejmenších. „Dětské hřiště bude nově přesunuto do prostoru mezi restauraci a hřištěm pro plážový volejbal. Bude tak více ve stínu a poskytne větší komfort jeho dětským návštěvníkům i rodičům. Kromě přesunu bude hřiště také rozšířeno a přibydou sem nové herní prvky,“ uvádí náměstek Vrbický.

V srpnu loňského roku také proběhla instalace automatické pokladny u vstupu na koupaliště. Automatická pokladna slouží pro bezobslužný prodej vstupenek, zjištění stavu kreditu na čipových hodinkách a dobití čipových hodinek.

V areálu koupaliště jsou k dispozici bowling a celoročně otevřená restaurace Flošna. Během letní sezóny zajišťuje občerstvení jak pro návštěvníky koupaliště, tak i pro ostatní zákazníky bez nutnosti placeného vstupu do areálu. Mimo hlavní letní sezónu využívají restauraci i návštěvníci wellness studia, squashe a fitness Fit4Fun.

Veškeré informace najdete na stránkách provozovatele www.snhk.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

P69 Parmesan Crumbed Chicken Schnitzel Fried Eggs And Apple And Cabbage Slaw 176385 1 Previous post Až tisíc jídel denně bude schopen připravit nový stravovací provoz náchodské nemocnice
Elektrobusy Na Linkách Hradecké Mhd Dosáhly Pěti Milionů Kilometrů. Next post Elektrobusy na linkách MHD v Hradci Králové dosáhly již pěti milionů ujetých kilometrů