29. 5. 2024
3ce448ea 0bda 11ec 8188 0a9888947c9d

Letní kino v Gayerkách promítá i v září

Hradec Králové – Letošní prázdniny jsou sice u konce, ale sezóna večerních projekcí pod širým nebem pokračuje. Bio Central pro své diváky promítá každé úterý a sobotu v Gayerových kasárnách až do 18. září. V letňáku mohou vidět úspěšný thriller Tísňové volání, komedii Bez věcí nad věcí nebo si užít skandinávský film Chlast s večírkem a grilováním.

„Letošní letní sezóna v kině byla ve znamení velkých českých titulů, v letňáku jsme zas uváděli nejúspěšnější tituly minulého a předminulého roku. Nyní nás čekají ještě necelé tři týdny projekcí letního kina, a podle předpovědi to vypadá, že by nám počasí mělo opět začít přát. Těšíme se, že si závěr promítací sezóny ještě užijeme – zvlášť na chystaném večírku,“ zve diváky do kina ředitel kina Petr Vítek.

Už v sobotu 4. září uvede LETNÍ KINOCENTRAL napínavý snímek Tísňové volání, který byl oceněn jako nejlepší zahraniční snímek na festivalu v Sundance.
Bez věcí nad věcí je název komedie o tom, kolik věcí doopravdy máme a kolik jich potřebujeme. A že věci nejsou to nejdůležitější. Komedie, která začíná jednou trhlou sázkou, se bude promítat 7. září od 21 hodin zdarma. Promítání pořádá kino ve spolupráci s Goethe Institutem, organizací Trash Hero a Goethe Centrem Pardubice.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

11. září bude patřit maďarskému snímku Měsíc Jupitera, který mimo zvláštní atmosféry filmu nabízí také neokoukané záběry Budapešti. Film s prvky sci-fi zaujal diváky v Cannes a v roce 2017 si odnesl cenu za nejlepší film a zvláštní efekty na festivalu Sitges. Happy End oscarového režiséra Michaela Haneke uvede letní kino 14. září.

A nakonec to nejlepší: závěr sezóny bude patřit oblíbené dánské černé komedii Chlast s Madsem Mikkelsenem v hlavní roli. Po filmu se diváci mohou těšit na párty s grilováním. To proběhne 18. září od 21 hodin.

Program kina najdete na www.biocentral.cz. Teď jen zbývá „objednat“ pěkné počasí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1 Previous post Hradečtí hokejisté chtějí v nové extraligové sezóně předvést aktivní a atraktivní hokej
Cf231e41 4cc7 45bf A093 14118c73fe60 Next post Zhotovitel parkovacího domu převzal staveniště