23. 5. 2024
Bon Jovi From Encore Nights Photo Still 4x3 (1)

Koncerty v kině se vrací. Sérii kinopřenosů zahájí Bon Jovi

Po dlouhé odmlce se opět vrací na velká plátna oblíbené přenosy koncertů, které pořádá společnost Aerofilms v desítkách kin po celé ČR včetně královéhradeckého Bio Central. Pokud vám už scházely velké koncertní akce, malou záplatou by pro vás mohla být první vlaštovka – koncertní záznam Bon Jovi: From Encore Nights. V Bio Central koncert uvedou už 10. června 2021.

Newjerseyská kapela Bon Jovi je na scéně už od roku 1983. Od té doby mají na svém kontě 18 studiových alb, tři živáky i jeden a sedmdesát videoklipů. Patří mezi nejslavnější a nejoblíbenější rockové formace na světě, jsou držiteli řady ocenění – mj. Grammy, Echo nebo MTV Music Video Awards – a ještě delší přehlídky nominací. Tou největší poctou ale nejspíše zůstává jejich uvedení do Rock ’n’ rollové Síně slávy v roce 2018. Mají za sebou více jak 130 miliónů prodaných alb, nespočet hitů, tisíce odehraných koncertů v 50 zemích pro 35 miliónů fanoušků a ze vstupenek utržili přes 1 bilion dolarů.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Hradec Králové – Zpravodajství.

Zbrusu nový koncertní záznam vznikl v domovském New Jersey a kapelu zachycuje ve skvělé formě. Na velkém plátně kin si tak doslova „z první řady“ můžete vychutnat nakažlivou energii slavné kapely i přehlídku jejich největších hitů. Mnoho z nich, např. Livin’ On A Prayer, It’s My Life, Always nebo Bed of Roses zná snad každý. Nebudou chybět ani skladby z posledního alba 2020.

Vstupenky na tuto ojedinělou akci jsou už v prodeji na stránkách www.biocentral.cz

O Encore Nights

Přehlídky Encore Nights uvádějí záznamy nejznámějších světových hudebních ikon na velká venkovní i vnitřní filmová plátna po celém světě. Dosud neviděné koncerty největších hvězd přináší pro fanoušky nezapomenutelný zážitek vystoupení svého oblíbence v lokálním kině. Encore Nights vznikly jako reakce na opatření spojená s pandemií, aby tak zprostředkovaly zábavu v bezpečné formě. V minulých letech mohli diváci skrze Encore Nights zhlédnout show Metallicy, Gwen Stefani, Kane Browna nebo Blaka Sheltona.

Program a předprodej zde.


Bon Jovi – From Encore Nights

USA, 2021

125 min • originální verze bez nutnosti titulků • přístupný od 12 let • záznam • DCP, 2K • zvuk 5.1 • premiéra: 10. 6. 2021

Oblíbená skupina z Rokenrolové síně slávy představí zcela novou energickou show, kterou ještě nikdo neviděl. Po třech dekádách na scéně si Bon Jovi vybudovali místo na rockovém výsluní a byli proto

zařazeni do Rockové síně slávy i Skladatelské síně slávy. Mají za sebou více jak 130 miliónů prodaných alb, světoznámé hity jako It’s My Life, Livin’ On A Prayer či Always, tisíce odehraných koncertů v 50 zemích pro 35 miliónů fanoušků a ze vstupenek utržili přes 1 bilion dolarů. Bon Jovi jsou zkrátka mistři rock & rollu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 Mg 9458 Brožura Fhk Foto Tereza Fabiánková Previous post Filharmonie Hradec Králové zve ke 44. sezóně
Collage Next post V budově onkologického centra ve Volgogradu se instaluje lékařské vybavení