22. 4. 2024
KoncertnÍ FinÁle

Koncertní finále na KLUBOOFKA TV se kvapem blíží

Praha – Na oblíbeném hudebním televizním kanálu vrcholí finálové soupeření o účast na dvou hudebních festivalech. Těmi jsou SLAMÁK ROCK FEST v Újezdě u Přelouče a HELLPDAYS v Orlové. Účast vyhraje kapela, která dosáhne nejvyššího počtu zhlédnutí u svého soutěžního klipu.

A kdo, že se to soutěžního klání účastní? Jde o kapely Endee, 100na100 a Aldabra. Jejich videoklipy můžete naleznout zde. Až do neděle 17. července 21.00 hodin můžete podpořit své favority.

„Oficiální klip vítězné kapely se zúčastní festivalové hitparády SLAMÁK ROCK FEST. Tuto hitparádu připravujeme na neděli 24.7.2022. Rádio Hey podpořilo kapely rozhovory, které probíhají v odpoledním vysílání s moderátorem Tomášem Vladekou, říká za KLUBOOFKU TV Miloš Zubr.

Pokud máte zájem o více informací z naší vlasti můžete se přidat k facebookové skupině Česká republika aneb děti, dospělí či senioři všichni jsme tady doma.

Více informací o festivalech najdete ZDE:

SLAMÁK ROCK FEST 2022

FB událost je k přečtení zde.

Vstupenky je možné zakoupit zde.

 

HELLPDAYS 2022

FB událost je k přečtení zde.

Vstupenky je možné zakoupit zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vrbenky 1 Previous post Obnova Vrbenského kasáren v Hradci Králové nabízí vznik nového prostoru pro živou i muzejní kulturu
Dscf5880 Next post Sezóna pikniků je v plném proudu. Jak si je užít i bez práce a co stojí za to vyzkoušet?