23. 5. 2024
Maceo2021 1200x1200 Ticketportal

Koncert Maceo Parkera v divadle Archa se znovu odkládá. Nový termín je 11. dubna 2021

Koncert vynikajícího saxofonisty, legendy funky a soulu, Maceo Parkera se opět přesouvá. Náhradní termín je nově potvrzen na 11. dubna příštího roku a odehraje se na stejném místě, tedy v pražském Divadle Archa. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti.

Maceo Parker, považovaný za jednoho z nejlepších saxofonistů na světě, se naplno věnuje muzice už více než 50 let. Mnohaletý spoluhráč Jamese Browna oslaví nedlouho před pražským koncertem 77. narozeniny. Jeho show jsou však stále naplněné neuvěřitelnou energií. Významný podíl na šlapající hudbě má i kapela – malý funkový orchestr složený z výtečných muzikantů, kteří získávali zkušenosti po boku těch nejznámějších jazzmanů a umí dokonale ovládat své nástroje.

[su_youtube url=”https://youtu.be/vOdxw-GzL-E”]

Maceo Parker s vlastní kapelou koncertuje od 90. let, kdy úspěšně rozjel svou sólovou dráhu, a do České republiky se pravidelně vrací. Získal zde spoustu fanoušků a jeho koncerty bývají vyprodané.

Celosvětově se Maceo Parker proslavil hraním s Jamesem Brownem, které sám popisuje jako „studium na univerzitě“. Postupně hrál po boku nejen všech nejzásadnějších osobností funkové hudby, ale také nejrůznějších významných hudebníků 20. století, například Prince nebo Red Hot Chili Peppers.

  • 11. 4. 2021 od 20:00
  • Praha – Divadlo Archa
  • Vstupenky od 990,- Kč

Více informací na :

https://www.facebook.com/events/427926341452695/

https://www.ticketportal.cz/event/MACEO-PARKER

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Image Proxy Previous post O víkendu uklidí dobrovolníci Česko po „koronaturistické“ sezóně
Pexels Brett Sayles 3633710 Next post Modeláři z České Skalice dnes otevřeli výstavu vláčků a modelů