Praha – Popová hvězda Anastacia vystoupí v pražském O2 universum při příležitosti čtvrtstoletí od vydání svého nejúspěšnějšího alba „Not That Kind“. Koncert se uskuteční 28. března 2025 a slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny fanoušky této ikonické zpěvačky.

Anastacia o turné říká: “Jsem nesmírně nadšená, že jsem opět na cestách po Evropě, a mám to štěstí, že mohu přijet a vystupovat na tolika nádherných místech pro svou výjimečnou blízkou rodinu. Neměla jsem možnost absolvovat turné ke svému prvnímu albu, o to je toto turné výjimečnější. Nemůžu uvěřit, že od vydání alba Not That Kind uplynulo už 25 let, určitě to oslavíme v pravém stylu Anastacie. Bude to jedna velká oslava výročí. Nemůžu se dočkat, až vás tam všechny uvidím!”

Anastaciina hvězdná kariéra

Mezinárodní popová ikona Anastacia, obdařená jedním z nejsilnějších a nejrozpoznatelnějších hlasů v historii hudby, zahájila svou kariéru v roce 1999. O dva roky později se stala “nejprodávanější novou popovou umělkyní na světě”. Její megahity jako “I’m Outta Love”, “Paid My Dues” a “Left Outside Alone” jí přinesly obrovský úspěch, prodala více než 30 milionů desek a získala přes 225 ocenění ve 31 zemích. Její písně se dostaly na první místa hitparád v 19 zemích.

Po úspěšném turné “I’m Outta Lockdown – The 22nd Anniversary” Anastacia nedávno vydala album ‘Our Songs’, které je poctou největším hitům, které objevila během svých cest po Německu. Německo je zemí, kde má Anastacia od prvního dne obrovskou oblibu a prodala zde více než 3 miliony alb.

Vstupenky budou dostupné v předprodeji pro členy Live Nation klubu a zákazníky O2 od 4. července 2024 v 10:00. Široká veřejnost si bude moci zakoupit vstupenky od 5. července 2024 v 10:00 v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Vstupenky naleznete ZDE.