19. 5. 2024
Ephoto360.com 163b7df30ebcc0

Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny FN HK zpřístupní své prostory veřejnosti

Hradec Králové – Mimořádnou možnost prohlídky prostor, ve kterých zaměstnanci nemocnice v běžném provozu poskytují péči pacientům se selhávajícími životními funkcemi včetně nemocných s nejtěžším průběhem onemocnění COVID-19, umožní ve čtvrtek 16. března 2023 Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny (KARIM) Fakultní nemocnice Hradec Králové. Lůžkové oddělení KARIM, které je umístěno v prvním patře objektu Emergency (budova č. 50) bude v tento den přístupné od 10:00 do 16:00 hodin.

Prohlídky jsou určeny pro širokou veřejnost, zaměstnance nemocnice i studenty škol zdravotnických oborů i dalších škol. Vzhledem k vysokému zájmu o akci doporučujeme větším skupinám, jako například školám, provedení rezervace času prohlídky na e-mailu irena.radova@fnhk.cz

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Součástí prohlídky bude odborný výklad personálu a ukázky péče při modelových situacích, včetně nácviku kardiopulmonální resuscitace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Black Digital Watch Previous post Komorní výstava „Digitálky“ vás přenese do digitální éry náramkových hodinek
Stock Photo Building Plans And Hadhat Next post V Královéhradeckém kraji vzniká unikátní pracoviště věnující se architektuře