19. 5. 2024
Image Proxy

Klicperovo divadlo se vrací ke streamování Podkroví Live

Klicperovo divadlo se vrací ke streamovanému vysílání a navazuje na jarní vysílání Podkroví Live! Jarní série, která byla vysílána na Facebooku divadla od března až do června s téměř každodenní frekvencí, přinesla celkem 57 různorodých dílů, které zahrnovaly scénická čtení, vyprávění, rozhovory či mini-koncerty.

Velmi úspěšnou řadou speciálů byla “Putování” herce Jana Vápeníka po různých divadelních zákoutích nebo historickém centru Hradce Králové. A právě na tuto řadu speciálů Klicperovo divadlo naváže na státní svátek ve středu 28. října.

Tentokrát se Jan Vápeník vydá do Muzea východních Čech, které před nedávnem prošlo významnou rekonstrukcí, a bude pátrat nejen po zajímavých a třeba i běžně nepřístupných místech této budovy, ale i po historických osobnostech spjatých s městem Hradec Králové. Doporučujeme sledovat stream živě ve středu 28. října v 19:00 na našem Facebooku, protože součástí vysílání bude živá soutěž o dvě vstupenky na první představení divadla po opětovném otevření.

Kolik dílů Podkroví Live v rámci podzimní části sezóny vznikne, dosud není jasné. Bude záležet, jak dlouho bude divadlo z důvodu vládních opatření pro veřejnost uzavřené. Již v minulých týdnech Klicperovo divadlo odvysílalo několik dílů cyklu Rozpravy o Nápravě, ve kterých diskutují doc. Jan Hábl z Univerzity Hradec Králové a herec František Staňek spolu se svými hosty o myšlenkách Jana Amose Komenského. Divadlo také uvažuje o streamování programu k tradičním podzimním událostem, jako je 17. listopad či Noc divadel, pokud by aktuální situace nedovolila uskutečnit je pro živé publikum.

Živé streamy Klicperova divadla je možné sledovat zdarma na fb.com/klicperovo.divadlo/live nebo ze záznamu také na kanálu YouTube.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time 3435879 1280 Previous post Úřady omezují osobní kontakty. ÚP ČR a ČSSZ upravují úřední hodiny, MPSV pozastavuje konzultační dny
Mr Loco Foto Klip Bojkot 2 Next post Kapela Mr. Loco představuje nový videoklip ke skladbě Bojkot