25. 5. 2024
Klicperovo Divadlo Nove Logo 00 810x554 1

Klicperovo divadlo se otevře 1. června

Klicperovo divadlo hlásí: “Jsme na vás připraveni… A vy?”. Po několika měsících se totiž opět otevře pro veřejnost, a to konkrétně v úterý 1. června, kdy ve Studiu Beseda uvede první ze dvou premiér nové inscenace Hana.

Červnová představení se uskuteční v souladu s aktuálně platnými opatřeními. Maximální kapacita sálu bude 50 %, diváci budou muset například dodržovat rozestupy a mít po celou dobu představení respirátory. Zároveň se budou muset prokázat platným antigenním nebo PCR testem z odběrového místa, nebo certifikátem o očkování, či dokladem o prodělaném onemocnění Covid-19 v poslední době.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Hradec Králové – Zpravodajství.

Jelikož se dá očekávat, že bude v průběhu června ještě docházet ke změnám, či upřesnění opatření, doporučujeme divákům sledovat webové stránky divadla, kde budou uveřejněny aktuální platné podmínky pro návštěvu představení.

Předprodej vstupenek byl zahájen v pondělí 17. května v 10 hodin on-line i osobně v předprodeji na Gočárově třídě. Diváci, kteří si vstupenky zakoupí v předstihu, je získají se speciální slevou 10 % oproti běžným cenám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Samec želvy Obrovské Boule Previous post Hlasité námluvy velkých želv v Zoo Praha
Student 2052868 1920 Next post Stát nerozděluje peníze pro veřejné vysoké školy tak, aby zvyšoval jejich kvalitu