7. 12. 2023
Image Proxy

Klicperovo divadlo pokračuje čtvrtým týdnem vysílání Podkroví Live

Podkroví Live vstoupí v pondělí do čtvrtého týdne svého vysílání. Těšit se můžete na zcela nové hosty i hostitele, stejně tak i na pokračování vašich oblíbených formátů.

13. 4. – Velikonoční díl – Filip Richtermoc a William Valerián čtou fiktivní dialog Ježíše a Jidáše “Jsem to snad já, pane?”, který napsal dramaturg Klicperova divadla Martin Satoranský podle evangelistů Marka, Matouše, Lukáše a Jana.

14. 4. – Inspice a nápovědy – Naši inspicienti, inspicientky a nápovědy vystoupí z divadelní anonymity a zábavnou formou představení sami sebe i svoji profesi.

15. 4. – Putování divadelními půdami – Jan Vápeník s čelovkou na hlavě prozkoumal v minulém týdnu divadelní sklepy a katakomby. Nyní se vydá naopak do pater nejvyšších a opět vás zavede do míst, kam se jinak nikdy divák nepodívá.

16. 4. – Rozpravy o nápravě – První díl nového čtrnáctideníku ve kterém číst a společně debatovat herec František Staněk spolu s doc. PhDr. Janem Háblem, Ph.D., spoluautorem knihy To nejlepší z Komenského: Obecné porady o nápravě věcí lidských.

17. 4. – Natálie Holíková, William Valerián & Jiří Zapletal – třetí díl pirátského vysílání KDTV s nečekanými hosty.

Živé streamy je možné i nadále sledovat zcela zdarma! Pokud se rozhodnete Klicperovo divadlo podpořit, můžete si zakoupit virtuální vstupenku na http://vstupenky.klicperovodivadlo.cz/podkrovi-live.

Děkujeme, že nás stále sledujete a podporujete!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Muzeum Exteriér 017 Previous post Muzeum východních Čech v Hradci Králové nabízí nově interaktivní exkurzi věnovanou východočeským rondelům, ale také třeba audio pohádky, nebo virtuální přednášky
Virtualni Utkani Clanek 2020.l Next post Pomozte lidem z první linie a vyhraje televizi či Xbox s NHL20: Rytíři Kladno spustili lístky na virtuální zápas!