29. 5. 2024
Screen 2020 05 24 14 30 33

Kemp Stříbrný rybník nachystal novinky na novou sezónu

Městský kemp Stříbrný rybník nabídne na letošní sezónu nové zázemí, opravené chatky, sezónní safari stany, místa na stanové louce a další zábavné atrakce jako minigolf, curling nebo vodní polo, otevřít se má již 25. května. Areál nabízí kapacitu až tři tisíce míst v opravených chatkách, v Tramp stanech nebo v místech pro karavany. Pobyt je zde možné rezervovat prostřednictvím internetových stránek. Největší zájem o ubytování zatím Městské lesy, které jsou od 1. ledna letošního roku provozovatelem areálu, zaznamenávají v srpnu.

Městské lesy začaly areál Stříbrného rybníku rekonstruovat během zimy. „Pustili jsme se do vybudování nového zázemí, hned u příjezdu bude návštěvníky vítat nová recepce a stejně tak se budou moci občerstvit v nově zrekonstruované restauraci. Opravili jsme také většinu chatek, po kempu byly rozvedeny nové sítě elektřiny, wifi nebo nový kamerový systém. Museli jsme také prořezat zeleň na poloostrově. Do budoucna bychom ještě rádi vybudovali podium pro hromadné akce a vyměnili schody v chatkách,“ říká ke změnám ředitel společnost Městské lesy Hradec Králové Milan Zerzán. Do začátku léta ještě budou vybudovány nové venkovní toalety, převlékárny nebo petangové hřiště. Zatím bylo do areálu investováno přibližně šest milionu korun, další tři miliony mají během letošního roku připadnout na další připravované inovace. 

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=yv6G_cg3JzU”]

Návštěvníky také mile překvapí nové sportovní a volnočasové vyžití. „V nabídce bude například zapůjčení vodních šlapadel, připravujeme zprovoznění minigolfu nebo netradičního curlingu. Na poloostrově byla již spuštěná laser game nebo aréna pro Gladiator Race, která nabízí stálou trať pro milovníky adrenalinových sportů,“ vysvětluje Zerzán. Kompletní nabídku včetně příměstských dětských kempů najdou návštěvníci na internetových stránkách Kempu Stříbrný rybník zde. 

Zahájení provozu musely Městské lesy ponechat až na 25.května z důvodu koronavirové pandemie v České republice. „Jakmile to bylo možné, byla zprovozněna restaurace v areálu, která vydávala občerstvení zatím přes okénko. V tomto týdnu jsou již otevřené zahrádky, takže návštěvnost postupně roste,“ potvrzuje Zerzán. Prázdninové termíny pro pobyt v kempu jsou již z většiny obsazené. „Největší zájem je zatím o pobyty v měsíci srpnu,“ doplňuje ředitel. 

zdroj: https://www.hradeckralove.org/kemp-stribrny-rybnik-nachystal-novinky-na-novou-sezonu/d-72678/p1=16897

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Opera Snímek 2020 05 23 180549 Safaripark.cz Previous post Z tropů do tropů na polsko-českém pomezí. Miliony z Evropské unie pomohly rozvoji Safari Parku
Image Proxy Next post Poslední květnový týden opět ve znamení Podkroví Live