25. 5. 2024
Katherine 1920x1005

Katherine Ryan se vrací se svojí novou živou show Battleaxe

Praha – Katherine je tvůrkyní a hvězdou hitu The Duchess společnosti Netflix a dvou globálních komediálních speciálů Netflixu: In Trouble a Glitter Room, stejně jako Missus z roku 2022.

Oceňovaná komička, spisovatelka, moderátorka a herečka Katherine Ryan je na vrcholu svých sil a Battleaxe ji opět přivádí na turné poté, co v roce 2022 skončila roční sérii vyprodaného mezinárodního hitu Missus.

Čtyřdílný stěžejní seriál Katherine pro W – Parental Guidance – se právě vysílá a sklízí nadšené recenze. Seriál Out of Order pro Comedy Central vychází 26. února a Katherine v něm hraje kapitánku týmu po boku moderátorky Rosie Jones a Judi Love. Kromě pravidelného vystupování ve všech hlavních britských panelových pořadech bude Katherine ještě letos vysílat svou vlajkovou loď, komediální cestovatelský pořad 6 x 60′ s Joem Wilkinsonem pro Channel 4. V roce 2023 si zahrála v komediálním seriálu Romantic Getaway v originále stanice Sky s Romeshem Ranganathanem a také v seriálu The Lionesses: A League of Their Own speciál s Jill Scott a Maisie Adam. Také překvapila svým vystoupením v The Masked Singer v roli milované Holubice.

V roce 2022 Katherine uváděla svůj vlastní zábavný šestidílný globální vlajkový seriál pro Amazon Prime – Backstage with Katherine Ryan. Moderovala také dvě řady populárního primetime soutěžního seriálu BBC Two o výrobě šperků All That Glitters.

Její nejnovější komediální speciál Missus se vysílal na Sky Comedy koncem roku 2022 a sklidil obrovský úspěch.

Její debutový 6 x 30′ sitcom The Duchess od Netflixu, který napsala, produkovala a hrála v něm hlavní roli, se po svém uvedení vyšplhal na první místo britského žebříčku Netflixu. Stala se také teprve druhým britským komikem po Jimmym Carrovi, který získal globální komediální speciál Netflixu, a první ženou (In Trouble z roku 2017). Na této platformě se nachází i její druhý speciál Glitter Room.

Její debutová kniha The Audacity vyšla v nakladatelství Bonnier a dostala se rovnou na seznam bestsellerů Sunday Times. Její populární podcast Telling Everybody Everything se často umisťuje na předních příčkách podcastových žebříčků a jeho moderátorem je lídr trhu Acast.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3d Model Previous post Operace čelistních anomálií plánují stomatochirurgové pomocí speciálního softwaru
419269900 807113198122298 3760978160014960720 N Next post O návratu vítězných vzpomínek s Ondřejem Sehnalem