13. 6. 2024
Wohnout Pr Miss Maringotka2

Kapela Wohnout vyrazila na podzimní turné. Začátkem příštího týdne budou koncertovat v Praze

Kapela Wohnout 1. listopadu zahájila podzimní část Máme na míň tour. Na turné zvou zábavným videoklipem ke skladbě Mandragora z posledního studiového alba Miss Maringotka. Turné ke zmiňovanému albu zahrnuje deset měst a v Praze na začátku příštího zahrají dokonce dvakrát, a to hned v pondělí a v úterý 11. a 12. listopadu. Koncertní setlist bude obsahovat jak skladby z výše zmiňovaného alba, tak osvědčené hity ze všech předchozích alb.

„Za několik řadových desek jsme se dostali k playlistu, za kterým si stojíme, i když ho neustále trochu poupravujeme. Sázíme na ty věci, které se z každé desky zapsaly lidem do hlavy nejvíce. Chceme svižný, nekompromisní koncert a hodně jsme za poslední dobu seděli ve zkušebně nad živou aranží písniček. Nesázíme na velké efekty ani ohňostroje. Chceme to pěkně syrový,“ přibližuje skladbu koncertu za kapelu Wohnout Honza Homola.

Na celé podzimní koncertní šňůře s Wohnoutem jezdí i čáslavská kapela Civilní obrana. Ta právě teď vydává nové studiové album Zlatá deska, které na již zmíněných koncertech v Praze v Retru pokřtí.

„Na náš koncert v Praze se moc těšíme. Sestavili jsme pro tento podzim úplně nový playlist, máme novou pódiovou show. Právě jsme zveřejnili náš nový videoklip, a hlavně vydáváme novou desku. Tu nám pokřtí hlavní herečka našeho videoklipu Denisa Nesvačilová. Jsme moc rádi, že křest může proběhnout právě po boku Wohnoutů. Tuhle kapelu máme moc rádi už od našich úplných začátku,“ přidává zpěvák kapely Civilní obrana Marek Calík.

Máme na míň tour:

  1. 11. 2019 Mariánské Lázně – Velká Hleďsebe – KD Marion
  2. 11. 2019 Dobříš – KD Stará Huť
  3. 11. 2019 – Praha Retro
  4. 11. 2019 – Praha Retro
  5. 11. 2019 Čáslav – Grand fest
  6. 11. 2019 Česká Lípa – KD Crystal
  7. 11. 2019 Telč – Sokolovna
  8. 12. 2019 Hradec Králové – De Noche
  9. 12. 2019 Přerov – Městský dům

https://www.wohnout.cz/

https://www.facebook.com/wohnouti/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Snímání 14 Previous post V Krajské hokejové lize porazili Kohouti HC Česká Třebová tým Orli Lanškroun na jejich ledě 2:8
Brown Wolf Standing On Green Grass 162256 Next post Kraj letos vyplatil už 1,8 milionu korun za škody způsobené vlky