2. 12. 2023
P1350292

Junioři Mountfield HK v turnaji O Pohár DHL porazili HC Kometu Brno 2:0

V pátek od 15 hodin bojovali hradečtí junioři v Malé hale ČPP Arény proti juniorům Komety Brno. Hokejové utkání přineslo mnoho zajímavých akcí a ofenzivně laděný hokej z obou stran.

1.třetina

přinesla hokej plný pohledných šancí, avšak ani jeden celek je nedokázal zužitkovat. Během ní byli vyloučeni čtyři hráči, hradečtí si dokonce zahráli přesilovou hru 5 na 3, ač se vehementně snažili tak gól z ní bohužel nepadl. Po první třetině byl tedy stav utkání 0:0

2. třetina

přinesla do hokejového duelu velkou razanci z obou stran a dvě přesilové hry pro hokejky HC Komety Brno, ani jednu z přesilových her brněnští nezužitkovali a tak v čase 35:00 udeřili hradečtí  a z přečíslení dva na jednoho vsítil gól Daniel Šedivý, hostující brankář Jakub Kubík byl poprvé v utkání překonán. Stav utkání byl tak po druhé třetině 1:0.

3. třetina

v čase 43:03 se po druhé mohli radovat hradečtí junioři, neboť po moc pěkné přihrávce Matěje Moronga zpracoval puk Petr Poppel a vsítil gól za záda Jakuba Kubíka. Od vstřelení této branky hokej nabral agresivnější pojetí a došlo ještě ke třem vyloučením dvakrát na straně HC Komety Brno a jednou na straně Mountfiledu HK. Zejména v čase 43:43 předvedl opravdu hrubý faul hostující Adam Stránský, který zezadu srazil domácího hráče o mantinel k zemi, dostal tak trest 2 +10 minut. Během posledních minut již gól nepadl a tak se hradečtí junioři mohli radovat z výhry 2:0.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

P1350169 Previous post V úterý 17. září proběhla v zasedací místnosti KD Střelnice v Hradci Králové beseda s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem
P1350811 Next post Ve 3. kole Tipsport extraligy ledního hokeje na půdě domácího Mountfieldu HK padlo 11 gólů