Poprvé od podzimní části sezóny se objevil v základní sestavě a přispěl k výhře dvěma góly. Josef Šural nastoupil proti Dukle od úvodní minuty s kapitánskou páskou, Spartu nasměroval k výhře již ve třetí minutě.

„Tým takovou výhru potřeboval. Cítil jsem z týmu, že jsme udělali vše pro výhru a osobně jsem si byl jistý, že vyhrajeme. Věděl jsem to. A povedlo se nám to,“ uvedl Josef.

“Všichni jsme se nachystali na sto procent a udělali jsme pro výhru vše. Není to tom, že bychom si řekli, že hrajeme proti slabšímu soupeři a víme, že vyhrajeme. Takhle jsem to nemyslel. Zkrátka jsem viděl na všech, že uděláme maximum jak v tréninku před zápasem, tak během zápasu, abychom vyhráli,“ uvedl Josef Šural.

„Jsme si ale vědomi toho, že v našem výkonu stále byly chyby, ale vyhráli jsme zaslouženě. Zvlášť, když se Dukla dostala hned na začátku druhé půle do první šance. To byla zase hloupost a hned jsme si to na hřišti vyříkali, protože jsme nechtěli zase dopustit nějakou blamáž.“

„Zbytečně jsme zase soupeře pustili do zápasu, i když kromě té šance na začátku druhého poločasu, neměli vyloženě velkou šanci. Ale jsem osobně rád, že jsme uhráli dobře i všechny standardní situace a neinkasovali jsme,“ pokračoval Pepa, který vstřelil při svém návratu do základní sestavy dva góly.

„Oba góly bych zařadil mezi ty jednodušší. Při prvním jsem dostal krásný balón od Srkiho, čekal jsem, že to takhle udělá, protože tohle umí perfektně. Bylo to skoro do prázdné branky. To samé i při druhém gólu, kdy jsem si na míč počkal na zadní tyči,“ usmíval se Josef, který nastoupil s kapitánskou páskou.

zdroj: http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/tym-takovou-vyhru-potreboval-19243.html