22. 4. 2024
Jk Maly Bazen 12

Jiráskovo koupaliště zahájí tuto sobotu letní sezónu

Náchod – Od loňského podzimu probíhala na Jiráskově koupališti v Náchodě modernizace dětského bazénu. V místě původního vznikl nový víceúčelový bazén, který je rozdělen na dvě části – dětské brouzdaliště pro nejmenší děti a část s větší hloubkou.

V bazénu jsou osazeny zajímavé atrakce, vodní stříkačky s terči, fontánky, vylévací kyblíky a krásná zelená skluzavka. Součástí je i nová technologie, která je umístěna v nové technologické šachtě. Celý bazén je proveden v nerezu a splňuje tak vysoké nároky na hygienu a současně zaručuje dlouhou životnost.

Nechybí ani bezpečnostní zábradlí s rampou pro tělesně postižené, příp. pro maminky s kočárky a malé děti, u laviček byly vyměněny části určené k sezení. Nezbytných úprav se dočkal i okolní terén.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Původní nevyhovující brouzdaliště pro nejmenší bylo odstraněno a výměny se dočkala vstupní brodítka k bazénům. Ta byla stejně jako sprchy již dlouho ve špatném stavu, proto je nahradila nová nerezová, která splňují hygienické předpisy. Jedno z brodítek je konstruováno tak, aby ho mohly využít imobilní osoby.

Investice za celkem 13, 4 mil. Kč (13.441.000 Kč) je dokončena a Jiráskovo koupaliště tak může otevřít své brány návštěvníkům již tuto sobotu 11. 6. 2022 v 9 hodin.

Podrobnosti o provozu Jiráskova koupaliště v letní sezóně 2022 včetně provozní doby a ceníku vstupného najdete na https://www.sportnachod.cz/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lukas Kulla Sb Ivit4nem Unsplash Previous post V neděli 12. 6. se mění jízdní řády
Fotky 21 Next post Proběhl jubilejní 25. ročník pochodu Toulání kolem Orlice