4. 12. 2023
Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1

Je jasno! V příští sezóně povede A-tým Mountfieldu HK Vladimír Růžička

Po předčasném konci soutěžního ročníku 2019/20 se vedení klubu Mountfieldu HK zabývalo trenérskou otázkou na nadcházející sezónu. Současná situace, kdy na území České republiky platí nouzový stav, neumožňuje představenstvu klubu společné setkání a jednání.

Z důvodu nutnosti pokračovat v budování mužstva na příští ročník proto představenstvo společnosti řešilo obsazení pozice hlavního trenéra A-týmu Mountfieldu HK formou per rollam. Jeho prostřednictvím bylo rozhodnuto, že hlavní mužstvo povede Vladimír Růžička. Ten byl zároveň pověřen sestavením trenérského týmu, na čemž aktuálně pracuje.

Vladimír Růžička se stal součástí hradeckého hokeje v říjnu 2019, kdy na střídačce doplnil Tomáše Martince v pozici hlavního trenéra. V této roli, tentokrát již jako jeden hlavní kouč, bude pokračovat i v nadcházejícím období. Tomáš Martinec bude i nadále šéftrenérem mládeže Mountfieldu HK a zároveň řeší možnost působení u mládežnické reprezentace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5118400 Img Jan Malacova Mpsv V1 Previous post Vláda reaguje na nové okolnosti vyplývající z výjimečných opatření. Legislativa v oblasti zaměstnanosti se změní
Wave 376969 1280 Next post Kraj připravuje digitální technickou mapu, zažádá o dotaci