20. 4. 2024
Img 0824 Mail

Ivana Korolová představuje videoklip „Kvůli tobě“ ze svého debutového alba Kruhy

Píseň „Kvůli tobě“ je pátou skladbou z debutového alba Kruhy, které Ivana Korolová vydala na konci loňského roku. Skladba je o tom, že pro druhého uděláte téměř cokoliv, ale občas také potřebujete oddech a být sám se sebou.

Autorkou textu je Ivanina kamarádka, herečka Marika Šoposká. Hudbu má na svědomí producent Armin Effenberger, stejně jako celé album „Kruhy“.

„Na začátku vyhlášení karantény vznikl nápad oslovit moje kámoše a fanoušky, aby doma natočili cokoliv, co je napadne v souvislosti s písní Kvůli tobě. Mohli točit něco, co se pojí přímo s textem nebo cokoliv, co pro ně toto spojení znamená. Než se videa nasbírala a vše se dalo do kupy ve střižně, chvíli to trvalo“, popisuje vnik klipu Ivana Korolová.

„Celý nápad přinesla moje dvorní režisérka Sofie Šustková, se kterou jsem točila předchozí klipy PMS, Kruhy a Paleo. Všechna videa dala dohromady a ve spolupráci se střihačem Milanem Freislerem klip vytvořili. Takže klip je vlastně takovou týmovou prací,“ dodává.

[su_youtube url=”https://youtu.be/AZyljK2bLiM”]

Ivana Korolová s kapelou poctivě zkouší a sestavuje koncertní set tak, aby na podzim, pokud to bude možné, objela několik měst a svou debutovou desku na koncertech představila naživo lidem.

Více informací na: https://ivanakorolova.cz/#kapela

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spaghetti 3547078 1280 Previous post Královéhradecký kraj žádá přes 6 milionů korun na obědy pro děti
Studijni A Vedecka Knihovna 02 Next post Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové naplánovala omezené otevření veřejných prostor na 29. 4. 2020 od 13.00 hodin