23. 5. 2024
Administrativní Budova Cimex House Lobby Vstup Do Budovy, Na Pankráci 58.

I pracovní oběd může být gastronomickým zážitkem

Praha – CIMEX se pustil do dalšího podnikatelského příběhu, když před rokem otevřel bistro v Senovážné ulici v centru Prahy. SenSa Bistro, díky zkušenostem jednoho z nejlepších českých šéfkuchařů, Zdeňka Křížka, nabízí chutě z celého světa. SenSa Bistro je propojením prémiových surovin, receptů z celosvětové kuchyně a perfektně zvládnutého řemesla.

V polední hodinách panuje v restauraci klidná atmosféra, a proto je ideálním místem pro pracovní oběd. Polední menu se každý týden obměňuje, a proto lze restauraci navštívit i několikrát za sebou a vždy hosty překvapí něčím novým. Oběd, i když s pracovní náplní, se tak stane skutečným zážitkem. Pro nerušené jednání je k dispozici také vinný sklep, který má kapacitu až 12 osob. K večeru se tempo kuchyně i hudebního doprovodu zrychluje, každé úterý a čtvrtky zpříjemňuje atmosféru živá hudba nebo DJs. SenSa je tak perfektním místem i pro romantickou večeři nebo menší oslavu s přáteli.

Díky zkušenému šéfkuchaři a manažerovi restaurace v jedné osobě dostanou hosté luxusní bezchybné menu. Zdeněk Křížek, který je zodpovědný za výběr personálu a jeho kontinuální trénink, svou kuchařskou kariéru zahájil v hotelu Jalta, kde se poprvé setkal s asijskou kuchyní. Poté působil v pětihvězdičkovém hotelu Boscolo a na delší dobu pak zakotvil v luxusním hotelu Mandarin, kde měl možnost vyzkoušet si své kuchařské umění a načerpat zkušenosti při vaření s michelinskými šéfkuchaři v Londýně, Hong Kongu, Malajsii a Japonsku. V roce 2017 nabídl své služby největší hotelové síti v České republice, OREA Hotels & Resorts, kterou provozuje společnost CIMEX a ta mu nakonec dala příležitost zúročit kuchařské i manažerské zkušenosti právě v SenSa Bistro.

Rozmanité menu návštěvníkovi zcela nenapoví, zda se ocitl v asijské nebo evropské kuchyni. Ve stálém menu na návštěvníky dýchne asijská atmosféra, od Indonésie, přes Japonsko, Thajsko až po Vietnam. Šéfkuchař se nebojí pro české restaurace netradičních pokrmů, jako grilované chobotnice, v menu najdete indonéský salát, thajské kari nebo japonské nudle. Zdeněk Křížek rád kombinuje prvky mezinárodní a české kuchyně a nabízí tak často velmi nevšední spojení, které přináší hostům jedinečný kulinářský zážitek. Jídelní lístek také nezapomíná na pokrmy bez masa, lepku nebo laktózy.

Obchodní jednání nebo romantická večeře v centru Prahy se může stát skutečným a neopakovatelným zážitkem. Příjemná a přátelská atmosféra s vynikajícími pokrmy ze všech koutů světa posune oběd či večeři, pracovní či soukromou, na vyšší úroveň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rema Systém Previous post Ekologický vzdělávací program budí zájem škol. Za první tři dny si ho stáhlo více než 350 škol z celé České republiky
D74a9391 Next post Nadace ČEZ podpořila pardubickou Lentilku