19. 5. 2024
Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1

Hradečtí lvi se chtějí dnes pořádně zakousnout do libereckých Tygrů

Hradecké hokejky doprovází smůla a dnes budou na domácí půdě bojovat o cenné vítězství a pokračování čtvrtfinálového boje s Libercem. O své pocity, po obou předchozích utkáních, se s námi podělil obránce Mountfieldu HK Dominik Graňák.

Na hokejkách hradeckých hokejistů viselo při úvodním zápase čtvrtfinále play off hokejové extraligy ve čtvrtek 18. března v Liberci vítězství, protože už vyhrávali 3:0, nakonec však zápas skončil v prodloužení 4:3 ve prospěch domácího týmu. Den poté opět Mountfield HK padl, tentokrát 3:0.

„Takto jsme si oba venkovní zápasy nepředstavovali, ten první jsme měli pěkně rozehraný, ale bohužel jsme prohráli. Určitě by bylo všechno jiné, kdyby byl stav na zápasy 1:1. Já jsem už několik sérií ve své kariéře zažil, kdy se prohrávalo 2:0 na zápasy. Je těžké dostat z hlavy obě prohry, ale my se musíme soustředit na ten dnešní zápas, který potřebujeme vyhrát,“ říká Dominik Graňák.

Bude výhodou, že se bude utkání hrát na domácím ledě, i když to je bez fanoušků?

„Ano, určitě by to mělo být výhodou, protože nemusíme nikde cestovat a v pohodě se vypsat doma. Ono to možná bude znít otřepaně, ale nastoupíme na led k utkání, když bude nad hlavami svítit stav 0:0 a tento zápas rozhodne co se bude dít dál.“

Co je zapotřebí změnit, aby došlo k úspěchu?

„Podle mého názoru se náš útok i obrana musí více semknout a musíme být více odvážnější s pukem.“

Přepněte do módu play off i vy!

S vyřazovacími boji si hradecký klub připravil pro fanoušky marketingové aktivity, z nichž jedna může být na hradeckém stadionu dokonce vidět! Jedná se o videovzkazy, které se mohou objevit na kostce přímo během utkání. Navíc se kreativita cení, nejlepší videa totiž budou oceněna, lze vyhrát hranou hokejku s podpisy, NHL21 na herní konzole nebo podepsaný dres. A není to jediná akce, rozjelo se také Skóruj pro…! Více se dočtete zde.

Sledujte zápas na HokejkaTV.cz, pro permanentkáře zdarma!

Permanentkáři všech extraligových klubů, tudíž i toho hradeckého, mají i nadále unikátní možnost sledovat přímé přenosy z vyřazovacích bojů české nejvyšší soutěže bezplatně, a to na HokejkaTV.cz také v průběhu března. Pokud nejste majitelem permanentky, stále si můžete předplatné zakoupit a tím přímo podpořit klub (více zde).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Image 20 10 20 01 15 1 Previous post Ve Volgogradském regionu se modernizují školy pro děti se zdravotním postižením
Collage (1) Next post Stát podcenil přípravu na pandemii. Nákupy ochranných pomůcek provázel chaos