13. 6. 2024
Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1

Hradečtí hokejisté se na domácím ledě pokusí prolomit smůlu, poslední tři zápasy prohráli

327Hradečtí lvi za poslední týden nejprve padli na hokejkách Třince 0:3, pak těsně prohráli se Spartou Praha 1:2, poslední odehraný zápas a opět s Třincem dopadl lépe pro Oceláře a to v poměru 2:1. Co si o tom myslí a jak vidí zítřejší zápas s Brnem útočník Mountfieldu HK Radek Pilař?

„Musíme zjednodušit hru a víc se tlačit na branku, protože za poslední tři zápasy jsme opravdu moc gólů nedali a hlavně musíme zachovat větší klid na holi, „říká Radek Pilař a  pokračuje: “Extraliga je strašně vyrovnaná a my potřebuje sbírat body, obzvlášť teď, když jsme prohráli tři zápasy za sebou. Určitě nechceme padat v tabulce nikam dolů,“ dodává Pilař.

Utkání se prozatím budou hrát bez přítomnosti diváků. Permanentkáři všech extraligových klubů, tudíž i toho hradeckého, mají i nadále unikátní možnost sledovat přímé přenosy z české nejvyšší soutěže bezplatně, a to na HokejkaTV.cz také v průběhu prosince. Pokud nejste majitelem permanentky, stále si můžete předplatné zakoupit a tím přímo podpořit klub (více zde).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ae2p5116 Previous post První porážka Votroků v sezoně přišla s Prostějovem
Zshk Fb Cover Udalost Dod Final Next post Hradecká zdrávka se otevře poprvé online