22. 4. 2024
Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1

Hradečtí hokejisté bojují po vynucené covidové přestávce v Tipsport extralize o další body

Hokejová extraliga nyní nabrala pořádné tempo, protože se většinou hraje obden. V rozhovoru nám útočník Mountfieldu HK Radovan Pavlík sdělil své pocity nejen z posledního zápasu.

První zápas odehráli hradečtí lvi 9. listopadu na ledě Vítkovic, ve velmi vypjatém a bojovném zápase bohužel prohráli 1:2, hned za dva dny je čekala odveta tentokrát s vítězstvím 3:2. Poslední zápas se odehrál v pátek, kde na ledě Liberce hradečtí podlehli 1:4.

„Tempo je nyní náročné, ale cítíme, že jsme při síle. Nemůžeme přemýšlet, jak jsme hráli s Libercem, ale musíme se soustředit na další zápas. Nový zápas je výzvou napravit naše chyby,“ říká Radovan Pavlík a pokračuje „Co se týče pátečního zápasu s Libercem, tak jsme se všichni na něj těšili, protože s tímto týmem jsou vždycky kvalitní zápasy. První třetinu jsme hráli výborně, ale pak jsme dostali dva góly a bohužel nás to asi srazilo, ale to se nám nesmí stávat. Důležité je, že jsme skvělá parta, skvělý tým a umíme stát při sobě, což ukázal Kevin Klíma také při posledním zápase, když šel potrestat faul na Richarda Nedomlela“.

A jak vidí dnešní zápas s Olomoucí ?

„Tak dnes to bude opravdu boj, ostatně jako každý zápas s Olomoucí. Mají šikovný beky a útočníky, hrají dobře do těla a my se na ně musíme dobře připravit. Chceme být do top čtyřky v celé lize, takže musíme makat.“ říká Radovan Pavlík.

Utkání se prozatím budou hrát bez přítomnosti diváků. Permanentkáři všech extraligových klubů, tudíž i toho hradeckého, mají i nadále unikátní možnost sledovat přímé přenosy z české nejvyšší soutěže bezplatně, a to na HokejkaTV.cz prozatím do konce listopadu. Pokud nejste majitelem permanentky, stále si můžete předplatné zakoupit a tím přímo podpořit klub (více zde).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Oxygen 502887 1280 Previous post Nemocnice dostanou dalších 86 kyslíkových přístrojů pro léčbu covid-19
Image Proxy (1) Next post 17. listopad v Klicperově divadle – setkejme se on-line