21. 2. 2024
Street Food Hradec 1 Denik 630

Hradecká náplavka v sobotu nabídne kvalitní jídlo a koncerty – vrací se oblíbený STREET FOOD ROCKS!

Již tuto sobotu 22. června se Smetanovo nábřeží promění v gurmánský ráj STREET FOOD ROCKS, který kromě jídla nabídne i atmosféru letního hudebního festivalu. Návštěvníci si budou moci pochutnat na tom nejlepším pouličním jídle z různých koutů světa. Nebudou chybět kulinářské dobroty z Afriky, Asie či Mongolska. Těšit se můžete samozřejmě i na poctivé burgery a pravé hot dogy té nejvyšší kvality. Food festival pod taktovkou Rock for People startuje v 10 hodin a vstup je ZDARMA. Poslouží také jako skvělá rozehřívací akce před tím, než na hradeckém letišti vypuknou oslavy čtvrtstoletí Rock for people 4. – 6. července.
 
Kromě žaludku potěšíme i vaše uši. K jídlu, k poslechu a k tanci zahrají skvělé hradecké kapely ale třeba i kapela, která vznikla až v daleké Číně, kde se tehdy sešlo 5 muzikantů ze 4 různých zemí. Řeč je o Mala Ruckus, kteří mají v současné době základnu v Praze. Vedle nich zahrají místní indie rockoví The Valentines nebo instrumentální trio Tribe-J. Nebudou chybět ani taktéž indie rockoví The MayRevolution z nedalekých Pardubic nebo pražští Francesco The Beaver.
 
Kvalitní gastronomie pod taktovkou Zdeňka Střížka, zakladatele veleúspěšného Burgerfestu, provede návštěvníka zákoutími světových kuchyní. Těšit se můžete na speciality z Asie či Afriky, ale nebudou chybět ani tradiční oblíbené burgery a hot dogy v té nejvyšší kvalitě. Na své si přijdou i milovníci salátů, zdravé výživy i sladkého pokušení. Převážně pro dámy poteče oblíbené Prosecco. Na Street Food Rocks festivalu budou k dispozici i odpočinkové paletové zóny. Akce je určena pro všechny věkové kategorie a opravdu všichni si přijdou na své. Pro děti nebudou chybět ani sladké speciality či zajímavé nealko nápoje.
 
Hudební line-up:
 
12:30 – 13:15 THE VALENTINES
14:00 – 14:45 TRIBE-J
15:30 – 16:15 THE MAYREVOLUTION
17:00 – 17:45 FRANCESCO THE BEAVER
18:30 – 19:15 MALA RUCKUS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Img 9425 Previous post Město Náchod vedle zavedeného oceňování pedagogických pracovník oceňuje již osmým rokem také píli a úspěchy žáků udělením titulu „Žák roku”
Logo Rk Next post Dětské a novorozenecké oddělení v Rychnově nad Kněžnou bude začátkem prázdnin dva týdny uzavřeno