Dvůr Králové nad Labem – Asociace hotelů a restaurací ČR udělila Hotelu Safari Lodge čtyři hvězdičky. Ocenila stylové vybavení, vynikající gastronomii i lokalitu hotelu. Jedinečný hotel, který nemá v České republice obdobu, tím potvrzuje stoupající kvalitu nabízených služeb. Hotel Safari Lodge se po zimní přestávce dnes znovu otevírá všem zájemcům o pobyt v české Africe.

„Ocenění bereme jako potvrzení našeho vysokého standardu. Vnímáme to také jako závazek k tomu posouvat se dál a přinášet zase něco nového,“ říká manažerka hotelu a kempu Markéta Hradecká Kirschová. „Pro cestovatele a milovníky netradičních zážitků je příjemné, že pobyty v hotelu i kempu nabízíme v rámci dané kategorie za velmi přijatelné ceny.“ Čtyři hvězdičky může Hotel Safari Lodge využívat až do roku 2027, kdy proběhne další šetření a potvrzení statutu.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

V Česku je 173 čtyřhvězdičkových hotelů certifikovaných Asociací hotelů a restaurací ČR. „Hotel má ojedinělý styl, protože vybavení i služby jsou tematicky zaměřené vzhledem k charakteru a lokaci hotelu. V hotelu je k dispozici také atraktivní gastronomie, mimořádný je zejména vlastní pivovar. Hotel zcela odpovídá požadované kategorii a třídě,“ píše se v závěrečné hodnotící zprávě komise, která čtvrtou hvězdičku udělila.

Oblibu resortu potvrzuje fakt, že v tuto chvíli jsou ubytovací kapacity od května do konce září prakticky zcela obsazené. „Tato situace nemá v Česku obdobu. Sezonní nabídka je vyčerpaná vždy během několika dnů po spuštění rezervací. Také mimosezonní pobyty jsou ovšem atraktivní a pojí se k nim i řada jedinečných zážitků,“ doplňuje Markéta Hradecká Kirschová. Ubytovaní hosté mohou během pobytu navštívit zázemí chovu nejrůznějších zvířat a seznámit se s nimi velmi zblízka. „V rámci pobytu je možné podívat se žirafám z očí do očí, navštívit zázemí chovu nosorožců, tučňáků a dalších ptáků a mnoho dalšího. Zájemci také mohou pod vedením našich zkušených lektorů vyrobit hračky pro zvířata a následně si užít pohled na to, jak si s nimi například šelmy hrají. Velkou oblibu získaly i exkluzivní prohlídky areálu s průvodcem nebo africké večeře v Safari pivovaru,“ uzavírá Markéta Hradecká Kirschová.

Hotel Safari Lodge se dnes po dvoutýdenní zimní přestávce znovu otevírá návštěvníkům. Přichází s nabídkou pobytových balíčků za velmi příznivé ceny a s rozmanitým doplňkovým programem. Rezervace je možné provádět na webu hotelu www.safariparkresort.cz

Přehled výhodných balíčků:

7.-10. 4.         Velikonoce v safari parku

28.-1. 5.         Čarodějnice v safari parku

25.-29. 10      Podzimní prázdniny

29. 12.-1. 1.   Silvestr v české Africe