Pardubice – Sportovní park Pardubice navazuje na veleúspěšnou akci Olympijský park Pardubice z roku 2016, kterého se během 17 dní zúčastnilo přes 350 tisíc návštěvníků. A tak vznikla ve spolupráci se sportovními oddíly a kluby nová pardubická tradice – devět dní plných sportu, a to během druhého srpnového týdne v krásném prostřední parku Na Špici.

Během parku si návštěvníci můžou vyzkoušet desítky různých sportů, a to jak na souši, tak a na vodě. Závod Gladiator Race bude opět u toho a stane se součástí bohatého sportovního programu a proběhne pod záštitou náměstka primátora Jakuba Rychteckého.

Pravá letní sportovní atmosféra podpořená bohatým doprovodným programem v rámci Sportovního parku Pardubice, skvělá divácká kulisa a nádherné prostředí soutoku řek Labe a Chrudimky, to je pardubický díl gladiátorské série. Samotný závod, který je zasazen přímo do středu města provede účastníky hravou formou po příměstském parku a zavítá rovněž tradičně do těsného okolí Zámku Pardubice.

unnamed (4)

Součástí programu bude i tentokrát vyhlášení projektu „Bojovníci s osudem“, který má za cíl propojit sportovní stránku Gladiátorských závodů se společensko-charitativními aktivitami. Bohatý doprovodný program bude vylepšen množstvím aktivit samotného Sportovního parku Pardubice. Prostě ideální kombinace na prázdninový víkend pro celou rodinu.

Více informací se dozvíte zde. Registrovat se můžete zde.