PRAHA – Renomovaný americký rapper G-Eazy se vrací 26. ledna 2025 do pražského Fora Karlín v rámci svého velmi očekávaného světového turné Freak Show. Fanoušci se mohou těšit na nezapomenutelný koncert plný oceněných hitů a elektrizující atmosféry.

Multiplatinový umělec a producent G-Eazy se pevně etabloval jako stálice na hudební scéně. Rapper z oblasti Bay je známý svými uhlazenými texty, dokonalou produkcí a všestranným rozsahem. Jeho vystoupení se objevila na významných platformách jako Saturday Night Live, MTV Video Music Awards, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, a Jimmy Kimmel Live! Získal cenu People’s Choice Award pro Oblíbeného hiphopového umělce a byl zařazen mezi 30 pod 30 časopisu Forbes.

Nejnovější hity a virální senzace

G-Eazy nedávno potěšil fanoušky novou verzí svého explozivního virálního hitu Lady Killers III, který vdechl nový život oblíbené skladbě, jež v posledních měsících vzala internet útokem. Původní Lady Killers Remix zažil velký nárůst virální popularity, když se vyšplhal na 2. místo v žebříčku Billboard TikTok, 4. místo v žebříčku Shazam U.S. Chart a 7. místo v žebříčku Shazam Global Chart. Píseň se probojovala do Top 100 v žebříčku Global Daily Streaming Chart na Spotify, vedoucí k rekordnímu zapojení a celkovému počtu zhlédnutí na TikToku.

Začátkem letošního jara vydal G-Eazy svůj zbrusu nový singl Femme Fatale, na kterém se podíleli dvakrát nominovaný na cenu GRAMMY a multiplatinový umělec Coi Leray a rapová senzace Kaliii. Femme Fatale je první novou nahrávkou tohoto umělce po více než roce. Skladba, která zdůrazňuje G-Eazyho rozsáhlé hudební vlivy, obsahuje klasický sampl z písně Heaven and Hell Is On Earth legendární karibské reggae funkové skupiny 20th Century Steel Band. Singl přišel společně s umělecky stylizovaným lyric videem, které fanouškům představuje novou tvůrčí éru G-Eazyho.

Mimo hudbu: Móda a filantropie

Vliv G-Eazyho sahá i do světa módy, kde často spolupracuje s největšími návrhářskými domy a pravidelně se objevuje na žebříčcích nejlépe oblékaných osobností. Využívá také svou rozsáhlou platformu pro filantropii, když založil neziskovou organizaci Endless Summer Fund, která pomáhá mladým lidem z oblasti Bay Area a posiluje komunitu. Tento fond zůstává jedním z nejvýznamnějších projektů v mnohostranné kariéře G-Eazyho.

Nenechte si ujít příležitost zažít G-Eazyho živě v Praze, kde jistě přinese nezapomenutelný večer. Zajistěte si vstupenky včas a připravte se na Freak Show! Zakoupit je můžete ZDE.