25. 5. 2024
Befunky Collage (1)

Fotbalistky Sparty zahajují letní přípravu

Nový realizační tým přivítal na prvním tréninku po dovolené kompletní kádr v počtu 30 hráček. Do přípravy byly povolány hráčky z hostování (Zuchová, Dvořáková) dále se k týmu připojily po dlouhém zranění Vyštejnová s Dlaskovou a kádr také doplnila brankářka Sloupová, která se připojuje k týmu po splnění mateřských povinností. Na startu nové sezóny se také hlásily obě nové tváře Jitka Chlastáková a Aneta Dědinová.

První tréninková jednotka nového soutěžního ročníku začala ve videosále, kde nový trenér Masaryk seznámil hráčky s plány přípravného období, včetně filozofie a způsobu práce, který mohou hráčky od realizačního týmu očekávat.

Po krátké prezentaci a převážení hráček, mohly všechny hráčky nazout kopačky a po rozcvičení přišel na řadu test fyzické připravenosti. Tréninková jednotka pak pokračovala herními cvičeními a tréninkem brankářek. Na závěr byl trénink zpestřen fotbálkem.

Sparťanky v tomto týdnu odtrénují ještě 2 tréninkové jednotky na Strahově a v pátek se celý tým přesune do Jánských lázní, kde až do úterý budou hráčky polykat tréninkové jednotky na soustředění.

Po návratu ze soustředění čeká sparťanky několik přípravných utkání, včetně mezinárodních.

Soupeři budou hráči FK Dukla Praha (U15), Mladé Boleslavi (U15) a k mezinárodním utkáním nastoupí sparťanky proti Ferencvárosi TC (1.8. Slovensko), MTK Hungária (5.8. Strahov) a poslední prověrkou před začátkem 1. ligy bude rakouský Sankt Pölten, který přivítají na Strahově 15.8.

První ligové utkání sehrají letenské fotbalistky o víkendu 22.-23.8. proti FK Viktoria Plzeň.

zdroj: https://sparta.cz/cs/clanek/spartanky-zahajuji-letni-pripravu-37014

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4872788 Img Ceska Televize V0 Previous post Jaro na ČT art: nejúspěšnější od spuštění kulturního kanálu
Bike 867229 1280 Next post V neděli mají sraz na Hořičkách silniční cyklisté