21. 2. 2024
Příměstský Tábor

Filozofická fakulta UHK organizuje další příměstský tábor pro zvídavé děti. Rychle se plní

Slavnostní imatrikulace, založení vlastního státu, záchrana knih před zkázou či den strávený v Archeoparku pravěku ve Všestarech. To a mnohem víc čeká děti na dalším oblíbeném táboře s FF UHK.

Nemáte program pro děti na poslední srpnový týden ve dnech od 26. do 30. srpna? Zapište je na příměstský tábor Filozofické fakulty UHK. Letošní ročník nese název Pevnost FF. Po vzoru Pevnosti Boyard budou děti za splněné úkoly sbírat indicie, které je dovedou … Kam? K čemu? To si zatím organizátoři nechávají pro sebe.

Na začátku tábora čeká děti slavnostní imatrikulace, v závěru pak promoce, při níž obdrží diplom bakaláře oboru Táborové vědy. Program připravují katedry a ústavy Filozofické fakulty UHK. Děti s nimi budou mimo jiné zakládat nový stát a vymýšlet jeho pravidla, zachraňovat moudré knížky před hrozící zkázou, vytvářet záchrannou sociální síť Hradce Králové či se nimi vypraví po stopách nejslavnějších hrdinů evropské historie. 

Tábor je určen dětem od sedmi do dvanácti let. Program tábora bude vždy od 8 do 16 hodin. Více informací najdete na stránkách Filozofické fakulty UHK www.uhk.cz/ff (https://www.uhk.cz/cs/filozoficka-fakulta/ff-1/zijeme-ff/primestsky-tabor)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Beautiful 1687946 1280 750x563 Previous post Internetoví predátoři pohledem Linky bezpečí
Obchvat Ilustr. 2 Next post Starosta Náchoda bude s občany řešit kompenzace za stavbu ochvatu