23. 5. 2024
5b2fe756 C3cc 11eb 8c64 129b96247fb5

Dobré víly pomáhají v dětských domovech

Dobré víly dávají dětem z dětských domovů to, co jim nejvíce chybí – lásku a pozornost. Po dlouhém období pandemie, kdy děti musely strávit velkou část roku v dětských domovech bez kamarádů, vycházek i návštěv, však Dobré víly opět startují svoje aktivity naplno.

Už pošesté pořádají Dobré víly pro děti letní tábor… a letos dokonce dva! Dva týdny prožívání svého dětství na 100 %. „Chceme dětem dopřát takové ty táborové zážitky, které určitě máte taky. Smích, strach, kamarádi, bouřka, odvaha, zábava… Chceme, aby děti byly dětmi, v přírodě a v prostředí, kde je všichni mají rádi,“ popisuje svou iniciativu Angelika Nevěřilová, zakladatelka organizace.

Jak můžete pomoci Dobrým vílám vnést do často smutných životních příběhů dětí kousek přírody a spoustu lásky? Na uskutečnění táborů pořádají Dobré víly crowdfundingovou sbírku, která by jim měla umožnit pokrýt náklady na ubytování se stravou, dopravu a všechny táborové aktivity.

Odkaz na sbírku zde: https://www.darujme.cz/projekt/1204758

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=HqmhMBLmrXQ”]

O Dobrých vílách

Organizace Dobré víly dětem působí už šestým rokem. Každý týden, celý rok, jezdí dobrovolníci do dětských domovů rozdávat radost, pomáhat s úkoly, ale i s životními trable. Víly se stávají rádci a mentory dětí, budují si přátelství a navzájem se inspirují. Svou péči a pozornost budou moci brzy věnovat už více dětem z celkem osmi dětských domovů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

P1520660 Snapseed Previous post Nábřeží umělců 2021 aneb Svoboda-Láska-Naděje
Screen 2021 06 03 09 37 40 Next post V lize povede Votroky Miroslav Koubek