13. 6. 2024
Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1

Dnes se hraje hokejové derby. Mountfield HK odehraje první zápas v roce 2021 na domácím ledě

HRADEC KRÁLOVÉ – Poslední zápas Tipsport extraligy ledního hokeje odehráli hradečtí na olomoucké půdě a to 30. prosince, když po samostatných nájezdech zvítězili 3:2. O pocitech před zápasem s Pardubicemi se s námi podělil gólman Mountfieldu HK Marek Mazanec.

„Věřím, že na Pardubice jsme dobře připraveni. Každý zápas je těžký, o to víc, když jsou teď Pardubice rozjeté osmi výhrami za sebou. Bohužel nám na derby budou chybět fanoušci, protože to je další hráč s námi na ledě,“ říká Marek Mazanec a pokračuje: „Bez fanoušků hokej nemá náboj a je takový smutný, jít do zápasu bez nich je hodně těžké, protože zápasy často spíše připomínají tréninkovou atmosféru. Před prázdnými ochozy je vždy těžké se namotivovat,“ dodává Mazanec.

Utkání se prozatím budou hrát bez přítomnosti diváků. Permanentkáři všech extraligových klubů, tudíž i toho hradeckého, mají i nadále unikátní možnost sledovat přímé přenosy z české nejvyšší soutěže bezplatně, a to na HokejkaTV.cz také v průběhu ledna. Pokud nejste majitelem permanentky, stále si můžete předplatné zakoupit a tím přímo podpořit klub (více zde).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Muzeum Exteriér 017 Previous post Muzeum východních Čech v roce 2020 i přes složitou situaci navštívilo téměř 14 tisíc lidí
Collage Next post Prvním občánkem Náchoda v roce 2021 je holčička – Kristýnka