22. 4. 2024
Image Proxy

Divadlo evropských regionů & Open Air Program – Letos jinak aneb Autem za námi nemusíte, přijďte po svých!

Pořadatelé divadelního festivalu Divadlo evropských regionů a Open Air program LETOS JINAK reagují na stále se uvolňující bezpečnostní a hygienická opatření nařízená vládou tak, aby co nejvíc vyšli vstříc svým divákům. Z toho důvodu mění původně naplánovanou formu drive-in divadla v areálu parkoviště Flošna na divadlo s klasickým hledištěm pod širým nebem.

Vstupenky

Od pátku 19. 6. 2020 se tak mění i předprodej vstupenek na jednotlivé festivalové bloky v tomto areálu a diváci si mohou zakoupit vstupenky pro jednotlivce. Již zakoupené vstupenky pro automobily zůstávají v platnosti a na jednu vstupenku budou moci do areálu na Flošně vstoupit až čtyři diváci (podmínkou je aby ke kontrole přišli společně). Pro vrácení vstupenek kontaktujte do čtvrtka, 25. 6. 2020, pořadatele na e-mailu predprodej@klicperovodivadlo.cz. Do zprávy je nutné zadat číslo vstupenky.

Programové změny a novinky

V pátek, 26. 6. 2020, od 23.00 hodin uvede Bio Centrál místo původně avizovaného filmu Bourák film Nejistá sezóna. Na tuto projekci bude vstupné dobrovolné.

V souvislosti s dalšími vlnami rozvolňování připravují pořadatelé v současné chvíli také malou open scénu s programem pro malé i velké diváky. Ta bude v prostoru před Divadlem Drak. Podrobný program bude zveřejněn na webu a sociálních sítích v pondělí 22. 6. 2020.

„Těší nás, že jsme mohli pružně reagovat na stávající situaci a udělat aktuální změny díky nimž diváci tak nepřijdou o své oblíbené divadlo pod širým nebem i letos,“ vzkazují pořadatelé všem svým návštěvníkům.

Festival proběhne za každého počasí. V případě nepříznivého počasí bude program přesunut na scény Divadla Drak, do Besedy a Sportovní haly Třebeš. Všechny aktuální informace najdou diváci včas na webových stránkách www.openairprogram.cz, www.klicperovodivadlo.cz, www.draktheatre.cz nebo sociálních sítích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Opera Snímek 2020 06 20 111742 Safaripark.cz Previous post V Německu se povedl rekordní odběr vajíček nosorožců. Získané zkušenosti pomohou při záchraně nosorožců bílých severních
škola Next post Žáci Praktické školy Kolowratská úspěšně složili zkoušky