22. 4. 2024
Image Proxy

Derniéra Jedlíků čokolády v Klicperově divadle je odložena

Vážení diváci, ani Klicperovu divadlu se nevyhnulo onemocnění Covid-19. Velmi nás to mrzí, ale z důvodu pozitivního testu jednoho ze zaměstnanců (který se nakazil mimo divadlo) nemůžeme bohužel odehrát v sobotu 26. září derniéru představení Jedlíci čokolády. V současné době intenzivně hledáme náhradní termín, kdy by bylo možné derniéru odehrát. Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, případně je možné je vrátit v předprodeji divadla do 2. 10. 2020.

Pro eventuální další změny změny programu, prosíme, sledujte naše webové stránky a sociální sítě. Další postup budeme konzultovat s lékaři a hygieniky a věříme, že většinu naplánovaných představení v následujících dnech budeme moci odehrát beze změn. Ve všech prostorách divadla klademe i nadále zvýšený důraz na hygienická opatření, důkladný úklid a desinfekci, tak abyste se zde i nadále mohli cítit bezpečně.

Vaše Klicperovo divadlo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1 Previous post Zítra se poprvé v novém ročníku Tipsport extraligy 2020/21 představí na domácím ledě Mountfield HK
Ae2p0681 Next post Vyšehradskou hradbu Votroci nepřekonali