19. 5. 2024
The Smile

Členové legendární britské rockové formace Radiohead založili novou kapelu The Smile

Thom Yorke a Jonny Greenwood se vrací na scénu v rámci nového hudebního projektu The Smile. Společně s bubeníkem ze Sons Of Kemet’s – Tomem Skinnerem vydávají debutový singl “You Will Never Work in Television Again“. Píseň produkoval Nigel Godrich, který v minulosti produkoval i všechna studiová alba zmiňovaných Radiohead.

Pokud Vás zajímá, jak tato nová formace zní na živo, pak se můžete zúčastnit jednoho ze tří plánovaných livestreamů.

The Smile totiž odehrají v Londýně tři živá hudební vystoupení ve dnech 29. a 30. ledna, která si můžete užít i vy, a to přímo z pohodlí vašeho domova v reálném čase prostřednictvím přímého přenosu. Všechna vysílání budou držitelům vstupenek k dispozici ke shlédnutí dalších 48h po odehraném koncertě.

Pokud máte zájem o více informací z naší vlasti můžete se přidat k facebookové skupině Česká republika aneb děti, dospělí či senioři všichni jsme tady doma.

Předprodej vstupenek zde:

https://driift.lnk.to/TheSmile

Poslechněte si nový singl níže:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=5THX7fEiQJs&fbclid=IwAR3OctrMxXX3HQeGwK7Y6kJvLl7VmfNq44EGzhV-l-ezqXexGj-gB8M-MoA”]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vizualizace On Jicin Pavilon A 2 Previous post V jičínské nemocnici roste nový multifunkční pavilon
Mountfield Hc 4k Czech Hockey Club Emblem Logo Besthqwallpapers.com 1366x768 1 Next post Hradec a Vary mění gólmany. Za Lukeše přichází Filip Novotný