Glasgow Trophy turnaj ve Skotku po dnešním dni zná již všechny své čtvrtfinalisty. Pochopitelně jsme také nezapomněli udělat rozhovor s Markem Jaloviecem po prvním bohužel neúspěšném kole.

Marku po několika měsících jste se znovu postavil na kurty, vše bylo způsobeno zraněným loktem. Naštěstí jak jste v nedávném rozhovoru pro náš zpravodajský web uvedl je již vše za vámi a plně se soustředíte na sezónu. Před několika dny jste nastoupil na svůj oblíbený tvrdý povrch a to na challengerovém turnaji v Glasgow Trophy. V prvním kole jste se statečně pral, ale bohužel jste podlehl domácímu hráči Lloydovi Glasspoolovi v poměru 3:6, 2:6. Jak hodnotíte toto utkání a mohlo do dopadnout i jinak? Kam nyní míří vaše tenisové kroky?

Dobrý den, děkuji za Váš zájem, ano nastoupil jsem na svůj první turnaj. Zápas ode mě nebyl úplně špatný,ale šla vidět velká nevyhranost z mé strany, ale to se dalo čekat. Zápas rozhodl jednoznačně servis a return. Já jsem nicméně rád, že loket je v dobrém stavu a že jsem mohl naskočit konečně do toho tenisové kolotoče. Vím ze mě nečeká nic lehkého na cestě zpět, ale musím jít krok za krokem. Nadále plánuji týden tréninku a pak turnaj kategorie futures v Polsku a po té challenger (100) v anglickém Loughborough.

Ve čtvrtfinále se utkají :

  • Lukáš Lacko (Slovensko/ATP 104. místo) : Guillermo Olaso (Španělsko/ATP 386. místo)
  • David Guez (Francie/ATP 284. místo) : Daniel Brands (Německo/ATP 370. místo)
  • Harri Heliovaara (Finsko/ATP 417. místo) : Matteo Viola  (Itálie/ATP 285. místo)
  • Roberto Ortega-Olmedo (Španělsko/ATP 273. místo ) : Luca Vanni (Itálie/ATP 314. místo)
 

[ABTM id=11708]