19. 5. 2024
Hockeybgr Made With Postermywall (1)

Českotřebovští hokejoví Kohouti chtějí ovládnout trůn nového ročníku Krajské hokejové ligy

Česká Třebová – Po loňské sezoně, která skončila pro Kohouty neúspěchem v podobě čtvrtého místa, nastal v kabině průvan. Nejen nad ním, ale také nad letní přípravou jsme se ohlédli s manažerem klubu Vladimírem Vaňkem.

Jak hodnotíte letní přípravu?

Pozitivně. Odstartovali jsme tradičním víkendovým kempem v polovině srpna.

Přístup a účast hráčů v pořádku. Jediným kazem bylo zranění brankáře Michala Mahdala, který si na prvním tréninku podvrtnul koleno a začátkem října jej čeká operace menisku. Součástí této úvodní tréninkové fáze byly čtyři přípravné zápasy, v nichž jsme čtyřikrát zvítězili.

Jaké máte s týmem do nového ročníku ambice?

Za nic se neschováváme, chceme hrát o nejvyšší příčky. Rádi bychom navázali na sezonu 2021-2022, na jejímž konci jsme slavili mistrovský titul. S ohledem na kvalitní podmínky a zázemí, které náš klub hráčům vytváří, je to téměř povinnost. Samozřejmě, vyhrát soutěž nemusíme, je to sport, ale všichni naši hráči musejí pro úspěch udělat maximum.

Okomentujte nám prosím v krátkosti změny v hráčském kádru.

Po loňské sezoně, v níž jsme skončili na čtvrtém místě, byly změny nevyhnutelné. Primárně nám šlo o to, abychom posílili defenzivní hru. Kompletně jsme vyměnili brankáře, k zásadním změnám došlo v obranných řadách, další změny nastaly v útoku. Podstatné je, že k mužstvu přišli dva zkušení trenéři, Pavel Marek s Břetislavem Kopřivou, kteří mají na svém kontě řadu úspěchů. Je na nich, aby z kvalitního kádru vytvořili silný a úspěšný tým.

Máte nějaký speciální vzkaz pro fanoušky českotřebovských Kohoutů? 

My si podpory fanoušků vážíme. Chceme předvádět kvalitní hokej, na který bude v České Třebové chodit co nejvíc diváků. Každý z nich nám může pomoci. Nejen svými hlasivkami, ale třeba i tím, že si koupí permanentní vstupenku a bude nám pravidelně chodit fandit. Dopředu děkujeme!

První zápas čeká Kohouty tuto neděli 24.9.2023 doma proti Opočnu od 17 hodin.

Hráčskou soupisku naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Alcatraz 2161655 1280 Previous post Po covidovém útlumu kriminalita v roce 2022 vzrostla
79dfbae4 4f08 4143 Bdf9 61ff41e16cbd Next post Březhradská ulice K Potoku je téměř hotová, dokončit se jí podařilo o několik měsíců dříve