20. 4. 2024
Fom 8357mensi

Centrum uměleckých aktivit nabízí nově audiovizuální vzdělávání

Od října letošního roku v královéhradeckém Centru uměleckých aktivit začínají s pravidelným vzděláváním v audiovizuální oblasti. Nabídka je velmi rozmanitá, od praktických workshopů na téma střih videoklipu, psaní scénáře, práce s kamerou a světly ve studiu až po besedu s oceněným autorem hudby pro film či divadelní inscenace, nebo povídání s hosty z Amanita design na téma, jak vzniká počítačová hra.

„V rámci listopadového filmového kempu Cinema Open proběhnou dva celodenní workshopy pro filmaře a AV tvůrce v prostorách našeho Centra. Workshopy jsou nejen pro přihlášené filmaře, kteří budou svá díla prezentovat v kině Bio Central, ale i pro zájemce z řad veřejnosti“, dodává nová posila týmu, scénáristka a koordinátorka AV tvorby, Tereza Štěpánková.

Vybavené studio a střižna v Centru Hradce

Nově je možné využít nejen konzultací, ale i vybaveného studia a střižny pro fotografy a video tvůrce. Studio vzniklo za finanční podpory Královéhradeckého kraje a slouží především studentům, neprofesionálům, partnerským organizacím a umělcům. Je vybavené moderní technikou, světly od společnosti FOMEI ad.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Centrum podpory uměleckých aktivit Impuls HK se také věnuje organizaci veřejných akcí, pořádá divadelní přehlídky, filmová promítání, fotografické výstavy a vzdělávání v oblasti umění a kultury pro neprofesionály. Nabídku služeb najdete na www.impulshk.cz. Sledovat je však můžete na Facebooku, Instagramu i Youtube.

Nabídku vzdělávání naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

239945061 2658580724435453 5567564145188505698 N Previous post Nejen o pěti “P” s Kateřinou Valachovou
Collage Next post Jak jsou na tom dobrovolné spolky po době covidové?