22. 4. 2024
Biocentral

Bio Central má pro děti připravený víkend plný pohádek

Hradec Králové – Oblíbené kino v centru města má vždy na víkend připraveno několik pohádek či animovaných filmů s podtitulem Bio Smolíček. Tentokrát na malé i velké diváky čeká zajímavý Česko- slovenský animovaný film Mimi & Líza: Zahrada, pohádka Ušák Chicky a Zlokřeček, nebo třeba pokračování oblíbené české pohádky Tajemství staré bambitky 2.

A cože se to bude promítat? Sobotní dopolední program zahájí v 10.30 hodin ve Velkém sále animovaný film s názvem Zlouni. Málokteří hrdinové mají tak špatnou pověst jako Vlk, Had, Tarantule, Piraňa a Žralok. Tihle psanci se tak dlouho hledali, až se našli a dali dohromady tým, pro který je spáchání dokonalého zločinu stejná brnkačka jako vyrazit si v neděli odpoledne na zmrzlinu, ale …

[su_youtube url=”https://youtu.be/GmtwHBcpC_Y”]

V Malém sále čeká na děti od 11.00 hodin animovaný film Ušák Chicky a Zlokřeček. Mladý Chicky je jiný než ostatní. Je tak trochu neobyčejný. Narodil se jako napůl kuře a napůl zajíc. Měl štěstí, protože ho jako malého adoptoval král Petr, slavný zaječí dobrodruh. Chicky chce celý svůj život touží zažít pořádné dobrodružství! A jedno opravdu velké na něj právě čeká!

[su_youtube url=”https://youtu.be/_2Mk7bRmyAk”]

Ve 13.00 hodin se můžou všichni těšit ve Velkém sále na pokračování oblíbené české pohádky Tajemství staré bambitky 2. Po letech je z Jakuba král, z Aničky královna a rodina se rozrostla o zvídavou princeznu Johanku. Ta nejraději tráví čas u milujícího dědečka Karaby, který se rozhodl věnovat už jenom hrnčířskému řemeslu. Zlotřilí rádcové Lorenc a Ferenc byli vyhnáni z království, potloukají se po světě a hledají místo, kde by mohli znovu začít kout pikle.

[su_youtube url=”https://youtu.be/G-h2suO2_2s”]

Od 15.00 hodin ti kdo to nestihli mohou shlédnout ve Velkém sále animovaný film Ušák Chicky a Zlokřeček.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

V neděli odstartuje program ve Velkém sále od 13.00 hodin animovaný film Ušák Chicky a Zlokřeček.

V Malé sále bude k vidění od 13.30 hodin Ježek Sonic 2. Sonic se začal hodně nudit, protože v prvním filmu jeho jediný schopný nepřítel Doktor Robotnik uvízl na Houbové planetě. Jenže to nebude tak tak jednoduché se jednou pro vždy zbavit takového protivníka, protože vynalézavý Robotnik dokázal nalézt způsob, jak ze svého houbového vězení uniknout a vrátit se na Zemi, a navíc se spojil s ježurou jménem Knuckles, což je chlupatá červená koule plná zloby a unikátních schopností, které jsou podobné těm Sonicovým.

[su_youtube url=”https://youtu.be/zgBEmnS2xRw”]

V 15.00 hodin se bude ve Velkém sále promítat pohádkový film Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství. Profesor Albus Brumbál ví, že mocný temný kouzelník Gellert Grindelwald je na cestě převzít moc nad kouzelnickým světem. Protože není schopen ho zastavit sám, pověří magizoologa Mloka Scamandera, aby vedl neohrožený tým kouzelníků, čarodějek a jednoho chrabrého mudlovského pekaře na nebezpečné misi, kde potkají stará i nová fantastická zvířata a střetnou se s rostoucí armádou Grindelwaldových následovníků. Ale jak dlouho bude moci Brumbál zůstat stranou, když jsou sázky tak vysoko?

[su_youtube url=”https://youtu.be/iksdARRiElc”]

Neděli pro děti uzavře program od 16.00 hodin v Malém sále Česko- slovenský animovaný film Mimi & Líza: Zahrada. Nevidomá Mimi a Líza jsou nejlepší kamarádky. Vzájemně se učí velkorysosti, toleranci a otevřenosti k celému světu a jeho pestrosti. V novém příběhu nazvaném Zahrada přijíždí na dvůr jejich domu žlutý kontejner, který sousedé začnou brzy zaplňovat starými a rozbitými věcmi. Líza je zvědavá, co vyhodí Mimi, a je překvapená, když nic nevyhazuje.

[su_youtube url=”https://youtu.be/K3GYsnBH6UE”]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Záchytka Previous post Hledá se ředitel či ředitelka Protialkoholní záchytné stanice Královéhradeckého kraje
Dscf3723 Next post Na Smetanovo nábřeží se opět vrací MINT Market