23. 5. 2024
Biocentral

Bio Central má pro děti připravenou sobotu plnou pohádek

Hradec Králové – Oblíbené kino v centru města má vždy na sobotu připraveno několik pohádek či animovaných filmů s podtitulem Bio Smolíček. Tuto sobotu mohou malí i velcí shlédnout nevšední loutkový film, pokračování oblíbené české pohádky, nebo animovaný film kde hlavní roli hrají Vlk, Had, Tarantule, Piraňa a Žralok.

A cože se to bude promítat? Dopolední program nejprve otevře v 10.30 hod. ve Velkém sále Ježek Sonic 2. Sonic se začal hodně nudit, protože v prvním filmu jeho jediný schopný nepřítel Doktor Robotnik uvízl na Houbové planetě. Jenže to nebude tak tak jednoduché se jednou pro vždy zbavit takového protivníka, protože vynalézavý Robotnik dokázal nalézt způsob, jak ze svého houbového vězení uniknout a vrátit se na Zemi, a navíc se spojil s ježurou jménem Knuckles, což je chlupatá červená koule plná zloby a unikátních schopností, které jsou podobné těm Sonicovým.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

V Malém sále odstartuje v 11.00 hod. loutková pohádka Myši patří do nebe. Myška Šupito a lišák Bělobřich, kteří jsou svým okolím považováni za podivíny, se po jedné nehodě setkávají ve zvířecím nebi. Loutkový film, jenž vznikal bezmála deset let, jistě upoutá dětské i dospělé diváky dojemným příběhem plným emocí a zvratů, úchvatným výtvarným provedením i precizní animací.

Ve 13.00 hod. ve Velkém sále bude ke shlédnutí animovaná pohádka s názvem Zlouni. Málokteří hrdinové mají tak špatnou pověst jako Vlk, Had, Tarantule, Piraňa a Žralok. Tihle psanci se tak dlouho hledali, až se našli a dali dohromady tým, pro který je spáchání dokonalého zločinu stejná brnkačka jako vyrazit si v neděli odpoledne na zmrzlinu, ale …

Od 15.00 hod. bude ve Velkém sále promítnuto pokračování oblíbené české pohádky Tajemství staré bambitky 2. Po letech je z Jakuba král, z Aničky královna a rodina se rozrostla o zvídavou princeznu Johanku. Ta nejraději tráví čas u milujícího dědečka Karaby, který se rozhodl věnovat už jenom hrnčířskému řemeslu. Zlotřilí rádcové Lorenc a Ferenc byli vyhnáni z království, potloukají se po světě a hledají místo, kde by mohli znovu začít kout pikle.

Na každé filmové představení stojí vstupenka pro jednu osobu 140 korun. Přijďte se s rodinou příjemně pobavit a odnést si příjemný zážitek a úsměv na rtech. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Img 20220409 205514999 Hdr Previous post Vyprodaný sál hradecké filharmonie aplaudoval muzikálovým hitům z Broadwaye
Vernisaz Vk Dgm 22 Next post Vladimír Kiseljov chrání malbou lidskost proti válce