19. 5. 2024
Biocentral

Bio Central má pro děti připravenou sobotu plnou pohádek

Hradec Králové – Oblíbené kino v centru města má vždy připraveno několik pohádek či animovaných filmů s podtitulem Bio Smolíček. Tentokrát na malé i velké diváky čeká Buzz Rakeťák, Ušák Chicky a Zlokřeček, nebo neuvěřitelné dobrodružství ve vesmírného závodu v pohádce Náměsíčníci.

Sobotní dopolední program zahájí ve Velkém sále od 10.30 hodin animovaný film Rakeťák (ten bude promítán ve Velkém sále ještě od 13.00 a 15.00 hodin). Kdo by neznal jméno Buzz Rakeťák z oblíbeného animovaného filmu Toy Story: Příběh hraček, který se dočkal několika pokračování. Tentokrát je příběh postaven na Buzz Rakeťákovi, velitelce vesmírné lodi Alishe a její posádce, kteří uvíznou na ne moc přívětivé planetě.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=aE6gAKr_JoY”]

O tom, že někdy je lepší svou malou sestřičku poslouchat své bude vědět v animovaném filmu Naměsíčníci její starší brácha Petr. Ten jedné noci zjistí, že jeho sestra Anna zmizela, uvědomí si, že její bláznivý příběh o mluvícím broukovi nebyl vymyšlený. Pohádka startuje od 11.00 hodin v Malém sále.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=DuwWV_kepdk”]

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Od 13.30 hodin v Malém sále bude ke slédnutí animovaný film Ušák Chicky a Zlokřeček. Mladý Chicky je jiný než ostatní. Je tak trochu neobyčejný. Narodil se jako napůl kuře a napůl zajíc. Měl štěstí, protože ho jako malého adoptoval král Petr, slavný zaječí dobrodruh. Chicky chce celý svůj život touží zažít pořádné dobrodružství! A jedno opravdu velké na něj právě čeká!

[su_youtube url=”https://youtu.be/_2Mk7bRmyAk”]

Od 15.30 hodin se můžou všichni těšit v Malém sále na pokračování oblíbené české pohádky Tajemství staré bambitky 2. Po letech je z Jakuba král, z Aničky královna a rodina se rozrostla o zvídavou princeznu Johanku. Ta nejraději tráví čas u milujícího dědečka Karaby, který se rozhodl věnovat už jenom hrnčířskému řemeslu. Zlotřilí rádcové Lorenc a Ferenc byli vyhnáni z království, potloukají se po světě a hledají místo, kde by mohli znovu začít kout pikle.

[su_youtube url=”https://youtu.be/G-h2suO2_2s”]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

275551910 4888195884605019 5968911534136903519 N Previous post Divadelní REGIONY se kvapem blíží
Dsc 5584 Next post Hejtman ocenil starosty za dlouholetou práci v samosprávách