Sezónu letních projekcí zahájí Bio Central ve svém letním kině v Gayerových kasárnách už v sobotu 19. června s projektem NASLEPO. Diváky pozve na nejmenovaný film! Cena promítání bude lidová – na programu letňáku budou totiž hlavně prověřené tituly uplynulých sezón. Na nové tituly se diváci mohou těšit přímo v kamenném sále kina.

Pro zahájení provozu LETNÍ KINOCENTRAL vybral současný snímek z přehlídky Dny evropského filmu. Ale protože je uveden pod názvem NASLEPO, znalejší diváci asi odtuší, že to bude projekce s překvapením. O jaký titul půjde, se totiž příchozí dozví až na místě a vstupné zaplatí po promítání. Začátek je v sobotu 19. června od 21:30 hodin.

Všechny další projekce v červnu a červenci budou začínat v úterý a sobotu ve stejném čase.

„Červnový program našeho Letního kina naladí diváky na nadcházející prázdniny. Se snímky Léto 85 se vrátíme na francouzské pobřeží, v Palm Springs do rozpálené americké pouště a u filmu Než skončí léto zakotvíme u bazénu,“ zve na první projekce ředitel kina Petr Vítek.

Vzhledem k tomu, že za minulý rok proběhlo jen minimum premiér, rozhodlo se hradecké Bio Central uvádět současné novinky přímo v kině. Do letňáku zato zvou na osvědčené snímky za přátelskou cenu. Cena vstupenky totiž bude letos jen 80 Kč. Diváci tak mohou dohnat filmy, které nestihli nebo které si chtějí zopakovat.

Na červenec připravuje Central např. oscarového Parazita, film z prostředí mafie První zrádce, manga příběh Mirai, dívka z budoucnosti nebo dokument o nedávno zesnulém „králi fotbalu“ Diego Maradona. Kompletní program je uveden na plakátech i na stránkách kina.

LETNÍ KINOCENTRAL bude i letos promítat v areálu Gayerových kasáren u kavárny Bajkazyl. Kapacita letního posezení je omezena. Je proto vhodné pořídit si na vybrané promítání vstupenku předem na webových stránkách kina www.biocentral.cz

Program kina naleznete zde